הצג גיליון RSS

yaeloosh

שימוש בחומצה היאלורונית כחומר מילוי קמטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/12/2010 שעה 10:07 (429 צפיות)
חומצה היאלורונית מוכרת גם בשמותיה המסחריים Hylform/Juvederm/Restylane. כמרבית הליכי מילוי קמטים, תופעות הלוואי של טיפול זה הינן מינוריות וזניחות והוא נחשב לבטוח מאוד לשימוש.מהי חומצה היאלורונית ?

חומצה היאלורונית היא תרכובת סוכרים שבצורתה הטבעית מצויה במפרקי הגוף, רקמות החיבור (גידים, רצועות וכיו"ב) וברקמת העור. החומצה ההיאלורונית בה נעשה שימוש בעת מילוי קמטים, היא העתק מלכותי של החומצה הטבעית שמיוצר במעבדות.


חשיבות סמיכותה חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית כחומר מילוי קמטים היא חומר דמוי ג'ל בעל טווח סמיכות רחב. ככלל חומר מילוי דליל משמש להעלמה או מילוי קמטים מינורים ו/או שטחיים וככל שסמיכותו עולה כך הוא מתאים להליכי מילוי קמטים עמוקים יותר.


כיצד עובדת חומצה היאלורונית ?

מילוי קמטים על ידי חומצה היאלורונית לכשעצמו אינו בעל השפעה על הקמטים. לנפח המושג בתום הטיפול אחראיות מולקולות מים שנצמדות לחומר. חומצה היאלורונית מהווה גורם משיכה עוצמתי למים, כאשר תופעה זו מתחילה מרגע הזרקתו של חומר מילוי קמטים זה.


תופעות לוואי

אדמומיות ונפיחות קלה, האופייניות לכל הליך מילוי קמטים, אופייניות גם לאחר מילוי קמטים על ידי חומצה היאלורונית. תופעות לוואי אלו ייעלמו מעצמן לאחר ימים בודדים. כמו כן עלולות להופיע תופעות לוואי נוספות כמו כאבי ראש וחולשת שרירים, אך אילו נדירות ביותר וגם הן נוטות לעבור לאחר ימים בודדים.


מתי ניתן לראות תוצאות ?

תוצאות אידיאליות מופיעות רק כשבוע לאחר מילוי קמטים בחומצה היאלורונית. לכך אחראית העובדה כי החומצה היאלורונית צריכה לספוח אליה מספיק מים על מנת להעניק את הנפח הדרוש להעלמת הקמטים.


לכמה זמן עמית מילוי קמטים זה ?

טיפול בחומצה היאלורונית עמיד ל 6-12 חודשים כאשר ריכוז החומר הוא הגורם המשפיע ביותר על טווח העמידות של מילוי קמטים זה.תגיות: מילוי קמטים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים