הצג גיליון RSS

yamitiey

לכל בעיה יש מוסך

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/12/2010 שעה 13:26 (350 צפיות)
מזל טוב! קניתם את הרכב הראשון שלכם ואתם בוודאי מאוד מתרגשים. אכן, אין הרגשה המשתווה לנהיגה ברכב משלך. אתם בוודאי יודעים שכדי לרכוש רכב הייתם צריכים לעבוד קשה ולחסוך הרבה כסף. אך מה שאולי שכחו לספר לכם, שגם אחזקת רכב כרוכה בלא מעט הוצאות. מלבד ההוצאות על דלק, ביטוחים ואגרות למיניהן, כל בעלות על רכב כרוכה גם בתשלום של אלפי שקלים בשנה (במקרה הטוב) בגין ביקורים שוטפים במוסך. ואם תנסו לחסוך בעלויות הטיפולים במוסך, תגלו שלעיתים רבות החיסכון עלול לעלות לכם ביוקר.

אם בבעלותכם רכב מסוג פורד, במאמר זה תוכלו למצוא את כל הסיבות בגינן מוסך פורד הוא המקום הטוב ביותר לרכב שלכם.
מוסך פורד – כי בשביל כבוד צריך לעבוד
אם אתם בעליה הגאים של מכונית פורד, ואתם מחפשים מוסך עבור טיפולים שוטפים (כמו טסט לרכב), או טיפולים חריגים (כמו פחחות וצבע לאחר תאונה), עומדות בפניכם 3 אפשרויות: מוסך פיראטי, מוסך פרטי מורשה או מוסך פורד. מוסך פורד הוא אמנם הבחירה היקרה ביותר מבין השלושה, אולם למחיר הגבוה ישנן הצדקות רבות ומרובות.
ראשית, כשאתם מביאים את רכבכם למוסך פורד אתם יודעים שכאן תקבלו את הטיפול שמתאים בדיוק לרכב שלכם. מוסך פורד יודע כיצד לטפל בכל דגמי פורד, שכן הוא רוכש את כל הידע המקצועי שלו מחברת פורד העולמית. ידע מקצועי זה מאפשר לו לבצע כל טיפול, לרבות טסט לרכב, בדיוק לפי הוראות היצרן.
שנית, במוסך פורד עובדים אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, אשר עוברים מעת לעת הדרכות והכשרות מטעם חברת פורד. בהדרכות אלו הם לומדים על הדגמים האחרונים, החידושים והפיתוחים במערכת המחשב של הרכב ועוד. גם עובדה זו מאפשרת להם להעניק לרכב שלכם את הטיפול הטוב ביותר, שמתאים בדיוק עבורו.
שלישית, מוסך פורד, כמוסך מורשה מטעם היבואן, מחויב לעשות שימוש אך ורק בחלקי חילוף מקוריים. משמעות הדבר היא שברכבכם מותקנים חלפים שיוצרו תחת בדיקות קפדניות, ושאם חלילה ייגרם נזק נוסף, יש לכם כתובת ברורה אליה תוכלו לפנות.
מוסך פורד – טיפול מקצועי ובטיחותי עד מאוד
כשמדובר בטיפולים לרכב, השיקול הכלכלי הוא שיקול משני בלבד. השיקול שצריך לעמוד בראש סדר העדיפויות שלכם הוא השיקול הבטיחותי. כי רכב שטופל על ידי אנשים לא מקצועיים, במוסך ללא רישיון או פיקוח, ובאמצעות חלקי חילוף שזהות יצרנם לא ידועה, הוא כמו פצצה מתקתקת שעולה על הכביש. פצצה מתקתקת זו יכולה לסכן את חייכם, כמו גם את חיי הנוסעים האחרים ברכב שלכם.
מוסך פיראטי הוא אולי המוסך הזול ביותר, אך הוא פועל ללא רישיון וללא פיקוח של משרד התחבורה. המוסכניקים שעובדים בו חסרי הכשרה מקצועית מתאימה, וחלקי החילוף שבהם משתמשים הם אף פעם לא מקוריים (ובדרך כלל גם גנובים או לקוחים מרכבים שעברו תאונה).
תגיות: מוסך פורד
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים