הצג גיליון RSS

yamitiey

הדברת נמלים גם בחורף

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/12/2010 שעה 14:25 (684 צפיות)
אומנם הקיץ מאחורינו אך למזיקים אין ממש עונה. הדעה הרווחת שמזיקים מגיעים רק בקיץ, אך לא כך הדבר. מזיקים כמו נמלים ועכברים יכולים להופיע אצלנו כל חודשי השנה, ולכן יש להיעזר בשירותי הדברות כמו הדברת נמלים.
ישנן כמה דרכים להרחיק נמלים, במאמר זה נפרט כמה מהן:

1. להרוג את המלכה - הדרך הטובה ביותר להיפטר מנמלים הוא להשמיד את המקור שלהן: מלכת הנמלים. המלכה מייצרת מספר רב של נמלים ויהיה חכם להשמיד אותה, אך למצוא אותה זה לא דבר פשוט. מדביר מקצועי של הדברת נמלים יידע למצוא את המלכה ולהשמיד אותה.
2. לסגור לנמלים את הבופה – נמלים באות אלינו כי יש להם אוכל זמין ובחינם. אחרי ההדברה יש לשמור על ניקיון הבית ובמיוחד ניקיון המטבח כדי לשמר את הרחקת נמלים כראוי.
בהקשר זה כמה טיפים לניקיון:
יש לשמור את הממתקים והסוכר במקום סגור ונקי ככל האפשר.
נגבו את משטחי השיש באופן קבוע. אקונומיקה תחטא את המקום ותרחיק נמלים מהמשטח.
דאגו שלא יישארו כלים בכיור, שאריות האוכל מושכות נמלים.
את האוכל של חיות המחמד שימו בקערה קצת יותר גדולה עם מים. יצירת עיגול מים סביב האוכל תרחיק את הנמלים כי הן לא יכולות לחצות מים.
3. נמלים שולחות מרגלים למטבח שלכם – נמלים פועלות בדרך כזו שהן שולחות מרגלים לאזורים שונים כדי לבדוק אם יש שם אוכל. אם אתם רואים נמלה יחידה מטיילת לכם על השיש, אל תתנו לה לחמוק ולחזור לקן. כשאתם מזמינים שירותי הדברות של הדברת נמלים, המדביר מזהה את הנמלים הבודדות ועוקב אחריהן לקן.
4. רססו את שביל הבריחה – כשמרססים עם חומרי הדברה של הדברת נמלים את השביל של הנמלים מהקן לשיש, זה הדבר הכי יעיל שתוכלו לעשות. לנמלים יש שביל קבוע ואם הוא יהיה מלא בחומרי ריסוס, הן לא יעברו שם.
5. איטמו סדקים – נמלים מוצאות את הסדקים הקטנים ביותר בבית ונכנסות מהם. שירותי הדברות של הרחקת נמלים דואגים לבדוק את כל הבית ולאטום את הסדקים הללו וכל לבצע הרחקת נמלים.
6. טלק – החומר התמים הזה לכאורה, נמצא כממש רעיל לנמלים ומזיקים אחרים ומשמש כטיפול בכל הרחקת נמלים. אחרי שירות הדברה וריסוס, המדביר ימליץ לכם לשים מעט טלק בפתחים מועדים כמו דלת המרפסת או חלונות שקרובים לאדמה.
תגיות: הדברות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים