הצג גיליון RSS

donlieey

צילום חתונות - ההכנות הסופיות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/12/2010 שעה 09:39 (386 צפיות)
הכלה צעדים לתוך שמלת הכלולות שלה. אמה והקליקה של השושבינות מסייעות לה עם ההכנות הסופיות של שערה והאיפור, ואולי לתרום משהו ישן, משהו חדש, משהו מושאל ומשהו כחול.
כיום, הרוב המכריע של הכלות מזמינות צלם חתונה כדי לתעד את ההכנות לחתונה, ויש לכך סיבה טובה.
ההכנות יכולות להיות מרגשות עבור הכלה ופמלייתה. זה הזמן לא רק הזמן שבו נשים לחלוק את ההתרגשות והשמחה, אלא גם אחד שבו הם יכולות לתקן דברים לא צפויים שעלולים להתעורר, החל מן התיקונים של שמלת הכלה שלא מסתדרים ועד איפור, השיער, הציפורניים, וטיפולים אחרים, כוונון הסופי של בגדים ואביזרים ועוד..
רק בשנים האחרונות צלם חתונה מוזמן לרגעים אינטימיים אלו, לפני כן,שום כלה לא רצתה תיעוד של רגעים מלחיצים אלו לפני האירוע הגדול והיה נהוג שכל צלם חתונה מגיע רק לאחר ההכנות כשהכלה מוכנה, לבושה ומאופרת כראוי.
אך דווקא רגעים אלו, של לפני ה"סערה" יכולים להיות מאוד מעניינים עבור צילום חתונות. המון רגשות ניתן ללכוד ברגעים אלו: נוסטלגיה, התרגשות, חרדה, תקווה, שמחה, אושר. וזה הזדמנות מצוינת של צלם חתונה ללכוד רגעים אלו.
חשוב בתחום כמו צילום חתונות שתמונות ההכנות יצאו טבעיות ככל הניתן. צלמי חתונות כיום כבר מנוסים בצילומים אלו, ויודעים איך לגרום לכלה להרגיש כאילו הם לא שם כך שהתמונות יוצאות אמיתיות ומרגשות.

כמו שציינו, הזמן המושקע להתכוננות של הכלה מלא בעושר של רגשות. איזה רגשות בדיוק? הדבר משתנה בין כלה לכלה, זה מה שיפה בתחום כמו צילום חתונות. כל חתונה היא עולם ומלואו בשביל כל צלם חתונה.
זה תלוי כמובן בכלה. היא קובעת את הטון באותו יום וגם את האווירה סביבה. אם הכלה טבעית ומאושרת, זה יתבטא בתמונות וזה ייצור תמונות מדהימות לאלבום החתונה.

מצד שני, יש כלות שמוכרעות ע"י רגשות חרדה ופאניקה וזה בא לידי ביטוי בתמונות. צלם חתונה טוב יידע איך להתמודד גם עם טיפוסי כלות כאלו. צלם מקצועי יידע להרגיע את הכלה ולומר לה שזה דבר טבעי שהיא נלחצת, ובגדול, יידע איך להגיב למצב לא נוח זה.
האנשים שמסביב לכלה באותו יום גם נורא חשובים לכל צלם חתונה. בדרך כלל מדובר במספר מצומצם של אנשים שהכי קרובים אליה, כך שגם התמונות שלהם נורא חשובות ויש לתפוס את הרגעים שלהם ביחד.
יש לציין שהזמן לפני החתונה זה הזמן היחיד בו ניתן להתמקד בקבוצה מצומצמת של אנשים (החתן, הכלה, והמלווים) כך שיותר קל לצלם תמונות איכותיות שבאמת "תופסות את הרגע". בזמן החתונה, אין סיכוי לתפוס תמונה של פחות מעשרים איש כך שכל צלם חתונה צריך לנצל את רגעים אלו.

עוד נקודה חשובה בתחום צילום אירועים וצילום חתונות בפרט, הוא להיעזר באנשים הקרובים אל החתן והכלה לצרכי הצילום. השושבינים הם האנשים שאחראים לדאוג לכל בעיה שצצה לפני החתונה ובמהלכה. צלם חתונה מקצועי יידע להפעיל אנשים אלו לצרכים שלו בין אם זה להרגיע את הכלה, לסדר את השמלה בשביל צילום או לדאוג לסצנות ללא הפרעות, או לדאוג שלא יהיו הפרעות לצילום כאשר הכלה הולכת לעבר החופה.
תגיות: צלם חתונה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים