הצג גיליון RSS

donlieey

מפתחות הרכב אבדו? מנעולן זה הפיתרון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/12/2010 שעה 15:33 (764 צפיות)
איבדתם את מפתחות הרכב? או שמא השארתם אותם ברכב וסגרתם את הדלתות? זה הזמן להזמין שירותי שכפול מפתחות לרכב. אומנם זה מכעיס ומעצבן, אבל הסיטואציה הזו לא תיפתר מעצמה (אלא אם כן אתם מוכנים לשבור את אחד מחלונות הרכב, ואז תהיה לכם בעיה נוספת לתיקון). אז מה עושים? מזעיקים מנעולן, כמובן.

לא משנה באיזה אזור אתם בארץ; כמעט בכל עיר תמצאו מנעולנים המספקים שירותי שכפול מפתחות לרכב. כמובן שאם אתם באזור המרכז, יותר פשוט להזמין מנעולן בתל אביב, שכן במרכז הארץ יש ריבוי של מנעולנים (כמו גם ריבוי של בעלי מקצוע מסוגים אחרים).

כאשר אתם מדברים עם המנעולן, תארו בדיוק את המקרה והאם המפתחות אבדו, נגנבו, נשברו או ננעלו בתוך הרכב בלי יכולת להוציאם. כמו כן ראוי לציין האם מפתחות הרכב כוללים שלט, אימובילייזר, קודן או כל הגנה אחרת. בהתאם לכך תוכלו לקבל הערכת מחיר ראשונית עבור שכפול המפתחות לרכב.

כאשר פונים למנעולן מומחה, בעל יכולת לשכפול מפתחות לרכב, צריך לוודא שהשכפול מבוצע בצורה חוקית. הדבר נכון בעיקר כאשר מדובר בשכפול מפתחות רכב הכוללים כרטיס קוד. אומנם נכון הוא שתמיד אפשר לפנות למנעולן שישכפל את המפתחות ללא הכרטיס, אך בפועל הוא מבצע פעולה לא חוקית – זיוף, למעשה.

חשוב מאוד לזכור את זה, כאשר מנעולנים רבים עלולים להציע לכם שכפול מפתחות לרכב גם בלי כרטיס הקידוד. אם מנעולן יכול לעשות זאת, הדבר אומר שגם אחרים יכולים לשכפל את מפתחות הרכב שלכם בלי כרטיס; וזה כבר פתח לצרות. עדיף להשקיע מעט יותר כסף, לקבל את כרטיס הקוד מהיצרן ואז לבצע שכפול מפתחות לרכב כהלכתו.

היום כמעט כל מנעולן בתל אביב, בחיפה, בירושלים ובכל עיר אחרת, יכול לשכפל מפתחות לרכב. מנעולנים רבים נותנים שירותי שכפול מפתחות לרכב 24 שעות ביממה, אבל רצוי לוודא זאת מראש כבר בשיחת הטלפון עם המנעולן; במיוחד אם מדובר במצב שבו נתקעתם במקום מרוחק מהבית. השאלה היא באיזה אופן, והאם הוא מקפיד לבצע גם תיעוד מסודר של השכפול (כמו במקרי שכפול מפתחות רכב עם כרטיס או קודן). בנוסף, יש לוודא שגם השלט משוכפל בהתאם, אם יש כזה.

כל הסוגיה של בקרת שכפול חשובה מאין כמותה, כיוון שהיא מונעת אפשרויות שכפול לא חוקי ואפילו פריצות לרכב. לפיכך כדאי ורצוי לשכפל את מפתחות הרכב רק בעסק מורשה, עם מנעולן שאף קיבל תעודת יושר מהמשטרה. ודאו מראש עם המנעולן שהוא מודע לכך ששכפול המפתחות לרכב שלכם כולל כרטיס, שלט או קוד אחר, על מנת למנוע בעיות עתידיות ואי נעימויות.

וכמו בכל פעולה צרכנית, הכי טוב לבקש המלצות – גם מאיש המקצוע וגם מחברים, ממכרים ומקרובי משפחה. אין כמו המלצה מעולה, על שכפול מפתחות לרכב בצורה אמינה, מהירה וזולה.
תגיות: מנעולן
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים