הצג גיליון RSS

yaeloosh

סוגי שייט רומנטי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/12/2010 שעה 13:14 (754 צפיות)
אטרקציות זוגיות ורומנטיות הופכות בשנים האחרונות להיות פופולאריות ונפוצות יותר. קצב החיים בעידן המודרני מותיר לנו זמן מועט מאוד לבלות באינטימיות עם בני הזוג ולבלות איתם את שעותינו הפנויות. אטרקציות רומנטיות כדוגמאת שייט, מהווה פעילות מיוחדת ומומלצת מאוד לבילויים זוגיים.


שייט רומנטי זוגי

סוג זה של שייט רומנטי, מאפשר לשני בני הזוג ליהנות משיוט ארוך איטי ונינוח. שייט רומנטי לזוג פרטי הוא למעשה השכרתה של סירה או יכאטה למספר שעות לשימושן של שני בני הזוג בלבד. שייט רומנטי פרטי מצריך אדם שלישי שינהג בסירה ויכוון אותה במקור המים (ים, אגם וכיו"ב), כאשר על פי רוב יהיה אדם זה בעל הסירה או אדם שמונה לנהוג בה על ידי בעלי הסירה.


שייט רומנטי קבוצתי

בשנים האחרונות ניתן למצוא כל חג אהבה (ולנטיין, טו באב וכיו"ב) קבוצות של זוגות, המבקשים לשכור כלי שייט גדול לצורך עריכת אירוע רומנטי משותף. שייט רומנטי קבוצתי, מאפשר לשכור סירות גדולות ומפוארות יותר ולערוך שייט ארוך ומפנק יותר. לעיתים יכלול שייט רומנטי קבוצתי, ארוחות, מוסיקה אלכוהול והרה מצב רוח טוב.


שייט רומנטי פרטי

שייט רומנטי פרטי מזכיר בעיקרו שייט זוגי, אך במקרה הזה, שוכרים שני בני הזוג את הסירה לשימושם, כמו גם נוהגים זה בכוחות עצמם. שייט רומנטי פרטי, מאפשר ליהנות ממרחבי הים הפתוחים בפרטיות ובאינטימיות מלאה. שייט רומנטי פרטי, על פי רוב מתאפשר רק לבעלי רשיון לכלי שייט ועל כן אינו מתאים לכל אדם.


מחירים ועלויות

מחיריהם של סוגי השייט השונים, נוטים להשתנות באופן דרסטי, בעיקר בגלל העובדה שמחירו של שייט נקבע על פי סוגו (פרטי, זוגי, קבוצתי וכיו"ב), כלי השייט בו אתם מעוניינים, משכו של השייט (משך ההשכרה), ושירותים אחרים שביכולתכם לבחור (כיבוד, ארוחות וכיו"ב).

תגיות: שייט רומנטי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של presentos
    באמת שייט זו אחת המתנות השוות


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים