הצג גיליון RSS

yaeloosh

מהו עורך דין גירושין ומתי אופייני להיעזר בו ?

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/12/2010 שעה 14:50 (554 צפיות)
עורך דין גירושין הוא עורך דין העוסק בדיני משפחה ומתמחה בתחום הגירושין, על כל העניינים הרלוונטים לנושא (מזונות, משמורת וכיו"ב). בעידן המודרני ניתן לראות זוגות רבים שבוחרים לסיים את נישואיהם ועושים זאת על ידי שכירת עורך דין גירושין. במקרים כנ"ל תפקידו של עורך דין גירושין הוא למעשה להגן על זכויותיהן של בן או בת הזוג אותם הוא מייצג.


ערך רגשי נוסף


בגלל רגישות מקרי הגירושין והאמוציות הרבות המעורבות בהם, עורך דין גירושין ינסה להבין (משיחה מקדימה עם האדם אותו הוא מייצג) האם ישנה אפשרות לערוך הסכם גירושין שירצה את שני הצדדים מחוץ לכותלי בית המשפט. ככלל, תפקידו של עורך דין גירושין הוא לשמור על זכויות המיוצגים/ת ולהבטיח כי אלו יקבלו את המגיע להם על פי חוק, גם כאשר ישנה התנגדות מהצד השני.

הנושאים עליהם חולש עורך דין גירושין


תפקידם של עורכי דין גירושין, כאמור, הוא לסייע לכם לסיים את הנישואין בצורה הקלה והפשוטה ביותר. במקרים רבים, כאשר קיימת התנגדות מצד אחד בני הזוג לגירושין, יטפל עורךדיןגירושין בכל הניירת הרלוונטית למקרה ובמידת הצורך גם ייצג את התובע או הנתבע בבית המשפט.

מקרים שכיחים בהם רצוי לערב עורך דין גירושין


עריכת חוזי גירושין, עריכת הסכמי ממון, אלימות במשפחה, משמורת קטינים, חלוקת רכוש משותף, גירושין בעקבות בגידות וידועים בציבור מהווים כולם מקרים שכיחים בהם נעזרים אנשים בשירותיו של עורךדיןגירושין.


כיצד לבחור עורך דין גירושין ?


כיתר תחומי המשפטים, בעת תביעות דיני משפחה (לרבות ענייני גירושין), קיימת חשיבות רבה לבחירת עורךדיןדירושין בעל ניסיון. האמוציות והמטען הרגשי שיש במקרים כנ"ל, מצריך עורך דין בעל רגישות רבה ונגישות לאנשים גם באספקט הרגשי.

להתייעצות בנושא גירושין - הכנסו לאתר עורך דין גירושין עמית ורד.

עודכן ב: 22/12/2010 בשעה 14:54 על ידי yaeloosh

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים