הצג גיליון RSS

dudim2

שיפוץ דירה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/12/2010 שעה 17:39 (572 צפיות)
שיפוץ דירה.

כידוע מחירי הנדל"ן לא עוצרים לרגע ויש כאלו המכנים זאת "בועת הנדל"ן". בעיקר באזורי מרכז הארץ ב-4 שנים האחרונות המחירים עלו, כיום קניית דירה חדשה זה לא משהו שכל אחד יכול להרשות לעצמו. אנשים רבים קונים נכסים ישנים יותר ומבצעים שיפוץ דירה על מנת לחדש את הנכס, בצורה זו הם יקלו על עצמם בקניית דירה במחירים גבוהים ויעמדו בתקציב סביר יותר. שיפוץ דירה הפך להיות משהו נפוץ מאי פעם בצורה זו, עצם העובדה שישנם יותר מבנים מוסיפה גם כן.

שיפוץ דירה, כלי עזר למכירה.

שיפוץ דירה שהופך להיות מצרך חשוב בכול מקום, יכול להגיע גם מן הצד ההפוך, הצד של מוכרי הדירות שרוצים למכור מהר יותר, יקר יותר ובקלות יתרה. עם זאת לא תמיד אנשים אלו משקיעים המון כסף בשיפוץ דירה לפני שהם מוכרים אך דואגים למראה אסטטי יותר, חדיש ומודרני. חלקם אפילו עושים את הצנרות, חשמל ושאר הדברים היותר עמוקים. שיפוץ דירה הופך להיות כלי בידי בעלי הבתים, גם במכירה וגם בקנייה.

שיפוץ דירה, גם לחלוקה.

גם משכירי הדירות נכנסים למגמה זו, היום המון משכירי דירות ישנות מחליטים לפצל את הדירה ל- 2- 3 דירות חדשות, שיפוץ דירה בסגנון כזה יכלול המון עבודות גבס. שיפוץ דירה שנועד לפצל דירות יגרום לבעל הנכס לקבל תשואה גבוהה יותר על הנכס, השכירות תעלה פלאים ולשוכרים תהיה אופציה לקבל דירה קטנה יותר, חדישה יותר וזולה ביחס למה שאפשר למצוא כיום. המון סטודנטים באזור תל אביב הצפופה שוכרים דירות כאלו ומה שהיה מכונה פעם "דירת שותפים" הולך ונעלם לדירות מחולקות, בצורה זו הפרטיות גבוהה יותר, נעים יותר ואף אחד אחר לא מסתובב בחלק של כל שוכר.

לסיכום - אז שיפוץ דירה יכול להיות משחק חשוב בכול הקשור לעולם הנדל"ן, לא רק אנשים שהבית שלהם הרוס או רוצים להתחדש עושים שיפוצים. אחד הדברים המאוד חשובים בכול שיפוץ דירה הוא לבחור חברת שיפוצים מתאימה, ישנם המון פרטים קטנים שכדאי לשים אליהם לב, עליהם אכתוב כבר בפעם הבאה.
תגיות: שיפוצים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים