הצג גיליון RSS

בדרכים ובבית

אוהלים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/01/2011 שעה 09:02 (524 צפיות)
אוהלים בימינו עונים על צרכים רבים, תוכלו לראות כי הם משמשים לקמפינג, לצבא, לאחסון פריטים ואף לאירועים כגון כנסים. בצבא עושים שימוש נרחב באוהלים כבר שנים ארוכות, אך למעשה האוהל כפי שאנו מכירים אותו התשנה וכיום לובש צורה יותר נעימה לעין ונותן מענה למגוון אירועים, לא רק לצבא.

אוהלים כפי שהכרנו אותם

חשבו על אוהלים הסטנדרטיים שאתם מכירים? דמיינו את האוהל הראשון שעולה בראשכם? ובכן, אני יכול לספר לכם על האוהל שעולה בראשי, זהו האוהל שבו עשיתי טירונות. זכור לי שהיה זה קיץ ובמשך היום מזג האוויר היה חמסין ובערב היה קר. ניתן היה לקפל את דפנות האוהל במשך היום וכך להרגיש את מעט הבריזה שנשבה במשך היום. בלילה כמובן שהיינו מורידים את דפנות האוהל כדי לא להרגיש ברוח הקרה. באותם ימים האוהל היה מענה בסיסי ביותר לצורך מתן מחסה לאלו שנמצאים תחת חסותו. היום האוהלים עברו שדרוג ומספקים מענה הולם גם לאלו שיצאו מגבולות השירות הצבאי. רבים יוצאים לטיולים עם המשפחה המורחבת והכוונה ליותר מחמישה אנשים. תופתעו לגלות אילו התפתחויות עבר האוהל הישן ובעל המראה המרופט שהכרנו בעבר.

אוהלים – כמעט כמו בבית

האוהלים שעושים בימינו מרווחים ומאוד מודרניים, גם מבחינת שפע הצבעים שמוצעים וגם מבחינת העיצוב המעניין. ניתן למצוא גם אוהלים בעלי כיסים וכל מיני אפשרויות כדי להקל על השימוש בו. לא מזמן ראיתי משפחה של 10 אנשים שיצאה לטיול קמפינג וקנתה והל כ"כ גדול שיכלה לאכלס אפילו יותר מעשרת האנשים שישנו בה. היה בפנים מאוד מרווח וזה לא הזכיר במעט את האוהל שבעבר היינו צריכים לכרוע על מנת להיכנס אליו. כיום כאשר בונים אוהל לוקחים בחשבון שיש להכניס לתוכו פתרונות תאורה ואף חימום או קירור ולכן הוא בנוי בצורה שונה מזו שאנו מכירים.
תגיות: אוהלים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים