הצג גיליון RSS

בדרכים ובבית

אוהלים ושימושם בחג העצמאות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/05/2011 שעה 15:17 (616 צפיות)
חג העצמאות כבר ממש בפתח ואיתו ההנאות הגלומות בחג. משפחות רבות יוצאות לטייל, לעשות על האש וללון באוהלים בטבע. אין כמו חג העצמאות לרומם את מצב הרוח, אחרי הכל, לא כל יום המדינה חוגגת יום הולדת. משפחות רבות שמבלות בחיק הטבע מקימה אוהלים ונשארת ללון במקום. ישנם אזורים המוסדרים לשם כך, הכוללים שירותים, מקלחות, שולחנות וכדומה. ישנם מקומות אחרים שלא מסודרים, אך ניתן על ידי התארגנות מסודרת לקראת החג להביא את הכל ולהרגיש מעט יותר מבודדים. ישנן משפחות שלמות שנוסעות ליערות או לאזורים בכדי לבלות זמן איכות יחד וליהנות מהחג. אחרים מעדיפים לבלות ברחובות, אך מי מתנגד לשירים, קומזיץ, על האש ובילוי משותף?

אוהלים לקמפינג אל מול אוהלים לאירועים

אוהלים לצורכי חגיגות שונים מאוהלים שמיועדים לצורכי אירועים. אוהלים לאירועים הנם גדולים יותר ומסוגלים לארח מספר מאוד גדול של אנשים. אוהלים לצורכי קמפינג הם קטנים יותר, חלקם מיועדים לצורכי לינה בלבד ואחרים מעט יותר גדולים, המאפשרים לעמוד בתוכם. את האוהלים רוכשים לפי כמות האנשים שהיא אמורה לשמש.

אוהלים לחגיגות חג העצמאות

חברות רבות דואגות לארגן מפגש של החברה לקראת החג ואפילו כיבוד ושתייה, בכדי לחגוג בצורה צנועה את יום העצמאות. משום שבחג זה לא עובדים, חוגגים אותו לעתים יום קודם. החברות שדואגות לארגן מפגש שכזה לעתים קונות אוהלים גדולים, בכדי לרכז בתוכו את כל העובדים. ניתן כיום להזמין אוהלים במבחר צבעים ולהדפיס עליהם סלוגנים ולוגו של חברה. למעשה, תחום האוהלים התפתח רבות, עד כדי כך שרבים מוצאים שזה משתלם ונוח יותר לארח באוהלים מעוצבים מאשר להזמין מקום באולם כלשהו. בדרך זו משיגים חסכון בעלויות של השכרת מקומות ומשיגים פתרון קל ושפוט להקמה תוך זמן קצר.

נקיטת משנה זהירות בחג העצמאות

רבים מכירים את חג העצמאות גם בשמו השני חג המנגל. משפחות וחברות עושות על האש, אך חשוב לזכור כי האוהל עשוי מבד דליק. על כן ההמלצה היא להרחיק את עמדת המנגל ככל שניתן מן האוהל וכמובן לא להדליק אותה בתוך האוהל. חג שמח ובתיאבון.
תגיות: אוהלים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים