הצג גיליון RSS

בדרכים ובבית

חגיגה בראש אחר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/01/2011 שעה 10:06 (491 צפיות)
אירוע גדול עומד בפתח, יום הולדת 30 לחברה שלנו, לא גיל שניתן להקל בו ראש, מחליפים קידומת ורוצים לחגוג עם החברה והמשפחה. הדילמה היא איפה, יש לנו משרד עם שטח לא גדול, אבל מספק. כרגע מזג האוויר קצת הפכפך, אבל הייתי רוצה שתהיה אופציה לאורחים לצאת החוצה. התייעצתי עם חברים ועם חברה שעוסקת בתחום והמליצו לי על שתי אופציות לארגון המקום. הראשונה הייתה באמצעות אוהלים, שקצת מוזרה לי החשבה אבל אני שוקל אותה והשנייה הינה רשת צל, מי ידע?
חגיגה ברשת צל – או בצל הרשת?
לא חשבתי ששימוש ברשת צל היא בכלל אופציה, האמת שהופתעתי ממה שהציעו לי, אך כאשר הראו לי תמונות מאירועים בהם השתמשו בזה, פתאום התחוור לי שהפתרון יכול להיות נוח, שימושי וקל להקמה. מדובר במס' מוזמנים גדול כ100 איש, צפויים להגיע עובדים ובני משפחה של בעלי החברה, כך שהמקום צריך להיראות מכובד. רשת צל לא התחברה לי למשהו שניתן להשתמש בו באירוע חברה, אך היתרון בו שניתן להיות בחוץ, במידה ולא ירד גשם וגם אם תהיה שמש ניתן יהיה לעמוד בתחת לרשת צל וליהנות מהחמימות שלה בלי להישרף. הבעיה תהיה אם לפתע יחל לטפטף פה הציעו לי את הפתרון השני.
אוהלים – בראש אחר
אוהלים כפי שאני מכיר אותם מימי שירותי בצבא עברו שינויים משמעותיים, מדובר באוהלים שגדולים יותר, נוחים יותר ואף מאפשרים להכניס אבזור המחייב צורך בחשמל וכד'. תשכחו מהאוהל עם הרוכסן בפתח שיעל לזוח על גחוננו ברגע שנכנסים אליו, היום השימוש באוהלים נפוץ לצורך מפגשים חברתיים, משפחתיים, כנסים וכיוצא באלו. היופי שאוהל שכרגע, במזג אוויר סתווי, ניתן להשתמש בו וכך אם תהיה רוח או יחל טפטוף ניתן להיכנס לאוהל, זה ממש אידיאלי למזג אוויר שאינו יציב, כפי שהינו בתקופה זו. קחו בחשבון כי גם מבחינה ויזואלית אוהלים היום נראים טוב יותר ונעימים לעין, הם באים במגוון צבעים וניתן לבקש להדפיס עליהם דבר מה, אני חשבתי להדפיס את הלוגו של החברה בצבעים מלאים. עכשיו קשה להחליט באילו מהאופציות כדאי לבחור.
תגיות: רשת צל
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים