הצג גיליון RSS

בדרכים ובבית

סגירת מרפסת ורשתות צל במשתלות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/02/2011 שעה 08:18 (622 צפיות)
הטיול במשתלה הוא הטיול הנעים ביותר שניתן לדמיין, מענג להשתהות בין עציץ לפרח, בין הריחות השונים שמקיפים אותנו ובין הצבעים והמראות היפים. משתלות גדולות בעלות שטח מאוד רחב וצריכות לדאוג לכל הצמחים השונים ולהתאים את המקום והתנאים, כדי שיגדלו ולא יהרסו.

סגירת מרפסת – צמחים בצל

יש משתלה אחת שהייתי בה והיה בה בלקוני, הבלקוני היה במקור כבר במבנה, והתאים למשתלה למראה
המיוחד. בעל המשתלה תלה על המעקה צמח מטפס והשתמש בכל המראה המיוחד של המרפסת כדי להדגיש את הייחודיות שלה. לתוך המרפסת הוא הכניס צמחים מאוד עדינים ומיוחדים. במקור המרפסת הייתה סגורה, אז הוא עשה סגירת מרפסת כדי לענות על הצורך של גידול צמחים עדינים ורגישים. סגירת מרפסת בעצם ענתה על הצורך של מקום מיוחד, קטן ושמור מבחינת מזג האוויר, בניגוד לחלק אחר של המשתלה שפתוח או לחלק אחר שמקורה. כך, הצמחים שנמצאים בתוך המרפסת מוגנים והיתרון שאפילו הלקוחות שנכנסים לתוכה יודעים שהצמחים הללו דורשים יחס מיוחד ותנאים שונים מהאחרים.

רשת צל – הצללה גם לצמחים

רשת צל במשתלות היא מאוד פופולארית, אין דרך לשמור על חלק מן הצמחים מתחת לשמש, אפילו אם מדובר בחורף, ישנם צמחים מאוד רגישים לשמש ומספיק כמה שעות והצמח נהרס. השימוש ברשת צל נעשה בשטחים מוגדרים מראש, כך שאם יורד גשם או שהשמש מופיעה בשמיים הצמח מוגן. אם הצמחים לא יוגנו הלקוחות לא יגיעו ובוודאי לא יקנו ויחזרו שוב לאותו מקום, זה לא נראה טוב שמגיעים לקנות צמחים במשתלה שבה הצמחים נבולים. באמצעות רשת צל ניתן לבנות גם אוהלים שמכסים שטח מאוד רחב של עצים, ריהוט גינה ואפילו אזור החנייה של הלקוחות. חשוב שכשהלקוחות יגיעו, אף אם מדובר במשתלה, יצאו עם חווית קנייה טובה.
תגיות: רשת צל
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים