הצג גיליון RSS

yaeloosh

שירות אחזקת אקווריומים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 31/01/2011 שעה 12:14 (450 צפיות)
אחזקת אקווריומים נוטה להיות משימה מורכבת מאוד, במיוחד במקרים לפיהם האקווריום הוא פריט נוי גדול, המכיל מערך ביולוגי מורכב. כאשר מדובר על אקווריומים ביתיים סטנדרטים (קטנים), אחזקתם מטבע הדברים פשוטה יותר ואינה נחשבת למורכבת גם עבור אדם חסר ניסיון. במשרדים, ארגונים שונים ובמקרים מסוימים אף בבתים פרטיים, ניתן למצוא אקוריום נוי גדול ומורכב, כאשר אחזקתו נעשית על ידי אדם מקצועי חיצוני ולא על ידי בעלי המשרד או הבית.

שירות אחזקת אקווריומים הופך פופולארי יותר יותר. האפשרות להחזיק אקווריום נוי גדול ומרשים או בריכת דגי נוי, מבלי שנצטרך לעמול שעות ולהשקיע אנרגייה רבה על מנת לתחזק אותו ולטפח אותו, הופכת אקווריומים לפריט נוי מיוחד ונגיש יותר. שירות לאקווריום שבעבר היה שכיח רק במשרדים, נחשב היום לשירות מן השורה אותו מנצלים בעלי בתים פרטיים באופן קבוע.


מה מחירו של שירות אחזקת אקווריומים ?

על מנת לאמוד את העלויות של שירות אחזקת אקווריום, יש לבדוק פרמטרים רבים כגון, גדול האקווריום (מעשרות ליטרים עד אלפי ליטרים), סוג המים הרלוונטי (מים מתוקים קרים, מים מתוקים חמים, מים מלוחים קרים, מים מלוחים חמים), סוגי הדגים וחיות המים שמאכלסות את האקווריום, הצמחייה שמכיל המיכל וכן הלאה. מטבע הדברים אקווריום של אלפי ליטר מים ידרוש טיפול אינטנסיבי יותר ומחיר אחזקת אקווריום בסדר גודל כזה לרוב יהיה יקר יותר מאחזקו של אקווריום קטן וצנוע.


יתרון נוסף ומשמעותי לשירות אחזקת אקווריומים

אחזקת אקווריומים על ידי אדם מקצועי, מסייעת גם במקרים בהם ישנה בעיה כלשהי עם חיות המים או הצמחייה המקשטת את האקווריום. חולי וירוסים וחיידקים שונים, הם חלק בלתי נפרד מהעולם. בהיעדר טיפול ראוי ומקצועי, עלולות חיות המים המאכלסות אקווריום לחלות ולמות. שירות אחזקת אקווריומים מקצועי, יבטיח כי בכל מקרה של בעיה, יוטפל המקרה ויפתר במהירות האפשרית.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים