הצג גיליון RSS

dudim2

שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/02/2011 שעה 11:33 (772 צפיות)
שיפוצים.

בין כל המאמרים על שיפוצים המחוברים זה לזה כשרשרת, עדיין לא כתבתי על דבר אחד שאמרתי שאכתוב, בין המאמרים על קבלני וחברות שיפוצים ועד המאמרים שיכולים לעזור לבחירה, הגיע הרגע שאכתוב על אחד הנושאים המבוקשים יותר – שיפוץ אמבטיה. נכון, זה יכול להישמע פשוט, אך האם זה באמת ככה? מייד נדע.

שיפוצים לאמבטיה.

לכאורה זה נשמע פשוט מאוד, למצוא מקום נקודתי בבית כמו חדר האמבטיה ולעשות לו שיפוצים מהירים. קודם, יש להבין שסוג כזה של שיפוצים הוא מכלול של המון פרמטרים שדרושים לסוג עבודה שכזאת, בין הדברים שניתן לראות שם זה קרמיקות, מראות, ארונות, ריצוף, מקלחונים, ג'קוזי, כלים סניטריים ועוד, הכול כמובן תלוי ברמת השיפוץ שהולכים לבצע. שכל אחד ינסה לחשב לעצמו במהרה על כמה בעלי מקצוע מדובר בעבודת שיפוצים שכזאת.. אינסטלטורים, חשמלאים, עבודות עץ, עבודות זכוכית ועוד. כל אחד מתמחה בסוג עבודה אחר ואת כל זה יש לנקז לסוג עבודה אחת – שיפוצים לאמבטיה.

אז כיצד מתחילים שיפוצים כאלו?

גם זה רק נשמע פשוט, למצוא חברת שיפוצים שמקצועית בתחום. כאן שאתם מתחילים לחפש חברה שכזאת שינה מספר מקומות בהם אתם יכולים לחפש. המלצות – מכל מכר, משפחה או מישהו שעשה תהליך כזה. אינטרנט – מנועי חיפוש, אינדקסים, אתרי המלצות ועוד. מקומונים וחוברות פרסום – דפי זהב, המקצוענים וכו'. אז, רק מצאתם מכאן יש לכם עוד דרך ארוכה.

לאחר שתחקרו, תנהלו שיחות, תקבלו הצעות מחיר עם פירוט על כל תהליך העבודה והחומרים, תראו כמה חברות שיפוצים ועבודות שיפוצים שהם דיברו, תדברו עם הלקוחות שלהם וכו', אז אולי תמצאו את החברה שמתאימה לכם גם לתקציב, גם לזמן העבודה, גם לאיכות וכל ההבטחות סוכמו בחוזה. כבר זה נשמע פחות קל ממה שהיה בהתחלה, תקראו מאמר שכתבתי על בחירת חברת שיפוצים עם כל הפרטים הקטנים, ותראו שזה לא תמיד קל.

לסיכום – בין אם אתם הולכים לקראת שיפוצים לאמבטיה או כל סוג אחר של שיפוצים נקודתיים, עדיין יש צורך לחפש את הטובים ביותר. קחו בחשבון שלא עושים בכול יום שיפוצים והעבודות אמורות להיות איכותיות לטווח ארוך.

שמחתי לכתוב על הנושא הזה, בשבילי האמבטיה הוא המקום הכי רגוע שיש, אין כמו אמבטיה משופצת ומסודרת. שיהיה לכם סופ"ש מקסים, אני זז למקלחת טובה .

תגיות: שיפוצים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים