הצג גיליון RSS

yaeloosh

טיפולי ספא

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/02/2011 שעה 21:02 (520 צפיות)
קצב החיים המודרני מותיר לנו מעט מאוד זמן פנוי, בו אנו יכולים להרגע מהסטרס והלחצים שכל יום מביא עימו, עקב כך מרכזי ספא הפכו בשנים האחרונות למקומות בילוי אהודים ופופולאריים מאוד. מתוך מאות טיפולי ספא שכיחים, ניתן למצוא שפע של דרכים שונות ומהנות בהן ניתן להירגע ולטעון מחדש את המצברים. בניגוד לדעה הרווחת לפיה מרכזי ספא הם ספא לזוג המיועדים בעיקר לזוגות, בכל מכון ספא ניתן למצוא מבחר עשיר של טיפולים לקבוצות ויחידים. הפופולאריות ההולכת וגדלה של מכוני ספא בכל רחבי הארץ מצביעה על הפיכתם של מרכזי ספא למקומות בילוי מן השורה הראשונה.


עיסויים, טיפולי יופי וטיפולים אלטרנטיביים שונים

בעוד בעבר שירותיו של מכון ספא ממוצע, כללו בעיקר עיסויים סטנדרטים, כיום ניתן למצוא במרבית מכוני הספא, שפע של טיפולים משלוש מחלקות עיקריות: טיפולי יופי, טיפולים אלטרנטיביים, עיסויים ומסאז'ים.


טיפולים אלטרנטיביים

טיפולים אלטרנטיביים אותם ניתן למצוא במכוני ספא, כוללים על פי רוב טיפולי אנטיסטרס מסוגים שונים. דיקור סיני מהווה דוגמא מצוינת לסוג זה של טיפולים. חשוב לציין כי יש הרואים גם בעיסויים סוג של טיפולי אנטיסטרס אלטרנטיבים.


טיפולי יופי

במשך העשור האחרון, מכוני ספארבים החלו לכלול בסל שירותיהם מגוון של טיפולי יופי שונים. טיפולי פנים, פדיקור, מניקור ועיצוב שיער נחשבים לסוגי טיפולי יופי נפוצים אותם ניתן לקבל במכוני ספא בארץ ובעולם.


מסאז'ים

כידוע, עיסויים מהווים את טיפולי הספא הפופולאריים ביותר. עיסויים מודרנים כמו עיסוי אירופאי וכן עיסויים מסורתיים, כמו עיסוי תאילנדי, עיסוי אינדיאני (עיסוי אבנים חמות) ושיאצו נחשבים למוכרים ביותר, כאשר לצד אלו ניתן למצוא שפע של עיסויים מיוחדים ומהנים. עיסוי פנים לדוגמא, נחשב לעיסוי משולב (כולל בתוכו טיפול פנים) ונחשב כיום לעיסוי אהוד ושכיח.

תגיות: ספא
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים