הצג גיליון RSS

דיאטה, בריאות ואיכות חיים

כושר ודיאטה בעבור חיים טובים יותר

דרג פוסט זה
רובנו ככולנו מודעים לבעיות הרבות אשר טומנים לנו החיים המודרניים – העצלנות מפתה אותנו מכל כיוון, מציעה לנו דרכים יותר נוחות לעשות הרבה יותר. ואנחנו? כמובן שרובנו מתפתים, וסופו של התהליך מר – רבים משמינים, מזדקנים במהירות גבוהה יותר וסובלים מבעיות ומחלות של העידן המודרני. מה עושים?

ישנו תהליך הולך וגובר שקורא לאנשים לשנות את הרגלי החיים שלהם – לבצע אימון כושר, לעשות דיאטה באופן רגיל ולדאוג לטיפוח עצמי באמצעות, למשל, ביקור בתוך ספא.

אימון כושר – התרופה הישנה אך חדשה:
אימון כושר בעזרת תרגילי כושר שונים, הוא אחד הדברים שרבים מתעלמים ממנו בתור אמצעי למניעת רוב הבעיות של העידן המודרני – אנשים מחפשים פתרונות קלים למשהו שנמצא להם ממש מול העיניים. אז הם קונים מכשירים שאמורים לבצע את פעילות השרירים עבורם, קונים מכשירים שמבטיחים תוצאות מהירות, אבל מתעלמים מאחד הדברים החשובים ביותר בכל אימון כושר – הזיעה.

אחת הדרכים של הגוף שלנו להיפטר מחומרים מזיקים היא באמצעות הפרשת זיעה, כמו גם שאר הפרשות גופניות שונות. אימון כושר מעודד אותנו להפריש את כל הרעלים שאנחנו צוברים באמצעות הזיעה, ובנוסף לכך מעודד את הגוף לכמות גבוהה יותר של חמצן, דבר אשר כשלעצמו מועיל למערכת חילוף החומרים, לתהליך היפטרות הרעלים ובאופן כללי לתחושה של שלווה והתעלות.

דיאטה – הרגלי התזונה שלנו, ולא רק קלוריות:
דיאטה היא דבר נוסף שאנשים רבים מתקשים בו, וגם כאשר הם מחליטים לפצוע בדיאטה לשם הרזיה, הפחתת צלוליט, חיטוב הגוף, או טיפול ומניעת מחלות כגון: טרשת עורקים, בריחת שתן או אנטי אייג'ינג, הם בדרך כלל לא עומדים בה או בוחרים דיאטה שאינה מועילה להם (או לשאר העולם) – ניסיון לרדת עשרות קילוגרמים תוך דיאטה של שבועיים (לקראת הקיץ, בדרך כלל) בדרך כלל סופה בהעלאה של פי 2 מהמשקל אחרי זמן קצר.

דיאטה היא לא רק מה אנחנו אוכלים, אלא כל הרגלי האכילה שלנו, החל מהאוכל שאנחנו בוחרים לאכול עד הצורה שבה אנחנו אוכלים – בישיבה או בעמידה, בלחץ או ברוגע, תוך כדי לעיסה או תוך כדי בליעה.

ספא – קצת שלווה לא תזיק לאף אחד:
ואיך אפשר בלי להוריד קצת לחץ מעצמנו? ספא מציע לנו הרבה דברים שאין לנו בחיי היום יום, והם מסתכמים בצורה אחת – טיפוח עצמי, ולאו דווקא במובן הקוסמטי של המילה. טיפוח עצמי הוא קודם כל לדאוג לעצמנו, לגוף שלנו ולצרכים שלו, בעיקר לאלה שקשורים בהרפייה של השרירים והפחתת המתחים. ספא מאפשר לנו ללמד את הגוף שלנו שאפשר אחרת. ספא נותן לנו הזדמנות להגיע לשלווה גבוהה יותר. ספא נותן לנו לטפל בעצמנו.

תגיות: חיטוב הגוף
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של רונית חגג
    אני החלטתי לעשות את השינוי אבל מבחינת חיטוב הגוף זה לא עזר לי ונשארתי עם מלא עור עודף
    והייתי צריכה לעבור ניתוח מתיחת בטן
  2. הסמל האישי של theunrealx
    איך אפשר לעשות כושר בלי לדעת מה זה לחיצת חזה ואיך מבצעים את התרגיל ?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים