הצג גיליון RSS

yaeloosh

הארכות שיער

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/02/2011 שעה 10:18 (471 צפיות)
זה קורה לנו לפחות פעם בשנה, הטרנדים החמים ביותר בעולם עיצובי השיער מציפים את המגזינים השונים ואנו מבקשות לעדכן את מראה השיער בהתאם. שיער הוא אחד הנושאים בהם לנו חשוב מאוד להישאר מעודכנות בכל רגע נתון. אנו מבקרות את הספר לפחות אחד לחודש, רק על מנת להיות בטוחות שכל שיערה מונחת במקומה בדיוק המרבי וכאמור, גם על פי הטרנדים והאופנות העכשוויות ביותר באותו רגע.


מה עושים כשהשיער קצר מידי או דליל מידי ?

אופנות השיער השונות, משתנות באופן תדיר ודרסטי, בקיץ קצר בחורף ארוך ומלא נפח. לצערנו קצב צמיחת השיער נוטה להיות איטי בהרבה מקצב יציאתם של כל הטרנדים האופנתיים. הבעיה מתחילה כאשר שיער הראש שלנו קצר ואנו מבקשות לשוות לשיער מראה ארוך ומלא, כיאה לצו האופנה העדכני האחרון.


הארכות שיער כאקססוריס

הארכות שיער (לרוב בשיטת הלחמת שיער ) למעשה מספקות לנו פתרון מהיר ויעיל ומהווה אקססורי נוח וזמין על מנת להעניק לשיער ראשנו כל מראה בו אנו חפצות. אין צורך להמתין לצמיחתו (האיטית) של שיער הראש הטבעי ובמידה והאופנה מכתיבה תסרוקות בעל נפח רב יותר מהנפח הטבעי של השיער שלנו, יוכלו הארכות השיער השונות לעזור לנו גם בזה.


הארכות שיער כהליך בטוח לביצוע

בעבר היה נהוג לחשוב כי הארכות שיער פוגעות בשיער הטבעי. כיום לאחר מחקרים רבים בתחום הוכח באופן חד משמעי, כי הארכות שיער בטוחות לחלוטין לשימוש ואינן מסיבות לשיער הטבעי כל נזק.


הארכות שיער לאירועים ושמחות

לצד השימוש היומיומי הארכות שיער פופולאריות מאוד לרגל אירועים ושמחות משפחתיות. תספורות כלה לדוגמא במרבית המקרים יכללו סוג כלשהו של הארכת שיער, כאשר לרוב תהיינה אלו הארכות שיער זמניות לשימוש קצר טווח (במרבית המקרים לערב האירוע בלבד). הארכות שיער זמניות באופן טבעי יבוצעו שטכניקות שונות מאלו הנהוגות בהארכות שיער קבועות.

תגיות: הארכת שיער
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים