הצג גיליון RSS

jonykfir

משלוח פרחים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/02/2011 שעה 17:33 (759 צפיות)
אין רומנטי מזה ושום מתנה אחרת לא יכולה להחליף משלוח פרחים.
לקבל פרחים עם הקדשה מיוחדת שנכתב בכרטיס ברכה יפה ומעוצב על ידי אהוב לבך או אפילו מהמשפחה עקב אירוע כמו לידה או יום הולדת, זהו דבר שכמעט כל אישה תשמח לקבל מדי פעם.
משלוח פרחים יכול גם לפייס בין צדדים וגם במקרים רבים לעזור בשמירת קשר עם מישהו, למשל שמנהל רוצה לשמור קשר עם עובדת שלו שילדה לאחרונה, או בכלל הצוות שהיא עובדת רוצים לקנות לה מתנה ולא יודעים מה בדיוק, במקרה זה משלוח פרחים יחד עם הקדשה מיוחדת ואפילו לפעמים אפשר להוסיף קופסת שוקולדים או פינוקים נוספים, זהו פתרון אידיאלי, זמין כל הזמן ולא יקר.

משלוח פרחים או צמחים מלאכותיים

ישנם הרבה אנשים שלא אוהבים לשלוח פרחים כי חושבים שפרחים עלולות להחזיק רק יום יומיים אבל זה לא נכון, כי משלוח פרחים יכול להחזיק מעמד שבועיים פלוס, אם לא נחשוף את הפרחים למזווג אוויר ישירות, נחליף את המים של הפרחים פעם ביום ועוד תנאים מסוימים.
אבל גם במקרים שלא מעוניינים משלוחי פרחים בגלל סיבות אלה, אפשר להזמין צמחים מלאכותיים, שאפשר להשיג בכמעט כל חנות פרחים.
צמחים מלאכותיים יכולים לעצב בית בצורה מושלמת, בין אם מחוץ לבית או בפנים הבית, זוהי מתנה שגם אפשר לשלב עם שוקולדים והקדשה.
צמחים מלאכותיים זוהי מתנה שכמובן תשאיר זכר לשנים רבות.

משלוח פרחים לפיוס

משלוח פרחים יכול לשמש כסוג של גישור בין צדדים שנמצאים במריבה, כמו למשל זוג העומד להתחתן ורבים על סידורי החתונה או על דברים קטנים ומטופשים. כמובן ריבים מסוג זה יכולים להרוס משפחות ואפילו משפחות שעוד לא קמו, ולכן לפעמים מילות פיוס יחד עם סידור פרחים יפה ומושקע שהזמנו מחנות פרחים יכול להשכיח מצבים לא נעימים כאלה.
השילוב של מילות חרטה ופרחים עוזר במרבית המקרים לתקן דברים שנאמרו בלהט ולא בכוונה לפגוע, האגו לפעמים שולט בבן אדם, וצריך לדעת מתי לעצור ולתקן.

משלוחי פרחים – אבל

פרחים הם לא בהכרח שייכים רק לאירועים משמחים, הם לצערנו גם שייכים לאירועי אבל.
זרי אבל אפשר גם להזמין דרך חנות פרחים, אמנם זה לא כיף, אבל על פי הנסיבות נהוג לשלוח זר אבל למשפחה של הנפטר.
זרי אבל נהוג לשלוח,במרבית המקרים, דרך מקום העבודה, זאת אומרת מקום העבודה מממן את ההוצאה לזר באופן מלא או חלקי.

בימנו אפשר לראות לא רק גברים מזמינים משלוחי פרחים אלא גם נשים מזמינות עובר הבעל או חבר, למשל בעקבות קידום בעבודה, סיום לימודים ועוד מקרים.
במקרים שהאישה שולחת זר פרחים לבן זוגה, אפשר לצרף מעבר לברכה, בושם, שעון מיוחד, סיגרים ועוד.
תגיות: משלוח פרחים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים