הצג גיליון RSS

jonykfir

מכונות תפירה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/03/2011 שעה 14:14 (1085 צפיות)
לרכוש מכונת תפירה זאת לא תמיד משימה קלה. זהו מאמר שיעזור לקוראים איך לרכוש מכונת תפירה, בין אם מדובר במכונות תפירה חדשות או יד שנייה.

ברגע שאתה מחליט לקנות מכונת תפירה לעצמך, או רוצים לבחור מכונת תפירה להעניק מתנה לאימא, לבת זוגך, חשוב לדעת מה מטרה של אותה מכונת תפירה, מהם השימושיים, צרכים חשובים, וכמובן מהו התקציב לרכישה.

על מנת לעזור לך בבחירת מכונת תפירה שתענה לצרכים שאתה מחפש, ולא תהיה ברמה שאתה מחפש לרכוש. יש סוגים שונים של מכונות חלק יותר משוכללות, עם אופציות שלא תמיד צריכים ולרוב מייקר את הרכישה, וכמובן יכול להקשות על המתפעל אותה. לכן אתה צריך לשאול את עצמך מספר שאלות לפני הקנייה, כגון עבודות שתרצה לבצע עם המכונה, מה התדירות שתשתמש בה, אם נדרשת לך ניידות מסוימת, רמת הניסיון שלך בעולם התפירה ותפעול מכונות תפירה, מקום שיש לך על מנת לאחסון אותה ועוד.

בחירת מכונת תפירה למתחילים
יכול להיות שהדילמות הקודמות שכתבתי קודם לכן היו קצת קשים לענות עליהן, כי אם אתה רק מתחיל בעולם התפירה ובכלל לא ממש מכיר מכונות תפירה והסוגים השונים, לא תמיד תדע מה תרצה לעשות, מה עבודות התפירה שאתה חושב לבצע, ולכן הנה רשימה קצרה לעזור לך בבחירה:

• החדשות הטובות הן שמכונת תפירה פשוטה לא תעלה לנו הרבה כסף, אפשר למצוא במחירים נמוכים יחסית.

• אתה צריך מכונת תפירה שתאפשר לך לבצע סוגי תפירה בסיסיים שונים כגון זיג זג, אלסטי, לולאות.

• תלוי בשימוש שתיתן למכונה:

- בשביל לעצב בגדים, תיקונים, שדרוגים, מכונת תפירה עם זרוע חופשי, על מנת לתפור למשל בקלי קלות שרוולים.

- אם אתה מתכוון להשתמש במכונת תפירה לשמיכות או עבודות מיוחדות שונות, עדיף לרכוש מכונת תפירה שמציעה אפשרויות רבות ומגוונות לתפירה

• זול תמיד מפתה, אבל מכונת תפירה פשוטה אף על פי שהיא במחיר נמוך, היא מכונה מאוד מוגבלת באפשרויות שהיא מציעה, ולאחר תקופה קצרה תרצה לרכוש מכונת תפירה משוכללת יותר וכמובן יקרה יותר, אבל על מנת לא להתייאש מהר לאחר הרכישה, אל תרכוש מכונת תפירה מתקדמת מדי.

• צריך לקחת בחשבון את המקום שיש לך על מנת לאחסן ולעבוד עם מכונת התפירה, לכן צריך לעשות שיעורי בית לפני הרכישה, מדידות. קח בחשבון גם אם יש צורך בניידות.

מכונות תפירה – סוגים
• חשמליות: מכונות תפירה אלה פועלות עם מנוע שאפשר לשלוט בו באמצעות פדל, מה שמאפשר להשתמש בשתי הידיים בעבודה. מכונת תפירה זו מוכרת יותר כמכונה ביתית.

• ממוחשבות: מכונות תפירה אלה מתאימות יותר למתקדמים. היא עובדת באמצעות מספר מנועים ששולטים באפשרויות השונות של המכונה. כיום אפשר למצוא מכונות תפירה ממוחשבות שאפשר להוריד דרכן עיצובים דרך האינטרנט ולשמור פרויקטים שונים.

• מכונת תפירה אוברלוק: מכונות תפירה שמאפשרות לתת גימור מקצועי לבגדים. הן מכונות מושלמות למכפלות, לתפירה של פריטים סרוגים.


כמובן לפני רכישה אפשר לקבל ייעוץ בחנות של מכונות תפירה ואביזרי תפירה, ולהתאים את המכונה לצרכים שלנו.

אפשר למצוא גם מבצעים בחנויות מסוימות, להביא מכונת תפירה ישנה ולקבל זיכוי למכונה תפירה חדשה, לרכוש מכונת תפירה יד שנייה.

חשוב גם לבדוק שיש אחריות למכונת תפירה, האם יש שירות תיקונים ושירותי נלווים

עודכן ב: 17/03/2011 בשעה 14:18 על ידי jonykfir (טעות בטקסט)

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים