הצג גיליון RSS

jonykfir

בוטוקס

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/03/2011 שעה 17:44 (753 צפיות)
בעידן המודרני בו אנו חיים, יותר ויותר אנשים רוצים להיראות צעירים לנצח. הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו, והפיתוחים השונים בתחום הרפואה האסתטית, מביאים לכך שזה כמעט אפשרי. כמעט – כי אין דבר כזה נצח. מעבר לזה – הכול אפשרי. ישנם היום טיפולים שונים, קוסמטיים ורפואיים, המאפשרים לנו, לפחות קצת, להערים על הגנטיקה, ולהיראות צעירים מכפי גילנו הביולוגי. אחד הטיפולים המוכרים והידועים המסייע לנו להיראות צעירים יותר, הוא הזרקת בוטוקס לצורך העלמת קמטים, מניעת קמטים ויישור קמטים.

בוטוקס – מה זה בכלל?
הבוטוקס הוא בעצם רק שם מסחרי. החומר עצמו שאיתו מטפלים בקמטים נקרא בוטוליניום, שהוא רעלן המופק מבקטריה. הבוטוליניום פתוח בשנת 1987 ומאז משמש את הרפואה האסתטית לצורך מניעת קמטים, העלמת קמטים ויישור קמטים.

בוטוקס- אופן הפעולה
הבוטוליניום, בוטוקס, גורם להחלשה ולשיתוק של שרירים בפנים, וכך מצמצם את התהוותם של קמטי הבעה. העובדה שבוטוקס משתק שרירים הופכת אותו לחומר המתאים אך ורק לטיפול בקמטי הבעה, ולא לטיפול בקמטים שנגרמו כתוצאה מחשיפת יתר לשמש או בקמטים שנגרמים כתוצאה מהמבנה הטבעי של העור.

בוטוקס – לאילו קמטים הוא מתאים?
כאמור – בוטוקס מתאים לטיפול בקמטי הבעה. קמטי הבעה נמצאים בעיקר בצדי העיניים, בין העיניים, על המצח ובזוויות הפה. קמטים אלה נוצרים בעיקר בגלל הבעות הפנים שלנו – חיוכים, הרמת גבות, כיווץ גבות וכד'. עם ההתבגרות הכרונולוגית, הגוף מיצר פחות ופחות קולגן – החומר הטבעי שגורם להתחדשות העור, ולכן נוצרים יותר ויותר קמטי הבעה שכאלה. הטיפול בבוטוקס מתבצע באמצעות הזרקת בוטוקס לשרירים האחראיים על פעולתו של אזור מסוים, כאשר הבוטוקס מונע מהם להתכווץ וכך לא נוצרים קמטים.

בוטוקס – הכול זמני
חשוב לדעת, שכמו רוב הדברים בחיינו, גם השפעתו של הבוטוקס היא זמנית. בוטוקס יכול להשפיע על אזור מסוים למשך תקופה של 6-3 חודשים, ולאחריה תפוג השפעתו, וקמטי ההבעה ישובו ויצוצו. לכן, כאשר מדובר על טיפול בוטוקס לא מדובר על טיפול אחד, אלא על סדרת טיפולים כל תקופה מסוימת, על פי תגובת העור לחומר. אם מקפידים על ביצוע טיפול בוטוקס בפרקי זמן קבועים, סביר להניח שלאחר תקופה מסוימת ניתן יהיה להאריך את משך התקופה בין טיפול לטיפול.

בוטוקס – מי מבצע את הטיפול?
טיפולי בוטוקס ניתן לבצע במכוני יופי שונים או אצל רופאים המתמחים בתחום האסתטיקה הרפואית. ההמלצה שלנו היא, שאם אתם מעוניינים לבצע טיפולי בוטוקס, תבצעו אותם אצל רופא עור. רק רופא עור, הבקיא בכל רזי העור ויודע מה יכולות להיות ההשלכות של כל טיפול וטיפול, יוכל לתת לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר. חשוב לדעת, שלטיפול בבוטוקס אין תופעות לוואי חמורות, אם בכלל, וניתן לשוב לשגרה לאחר כמה שעות מהטיפול. בכל זאת, אם אתם רוצים להיות בטוחים, רופא עור המתמחה ברפואה אסתטית ומבצע טיפולי בוטוקס, הוא התשובה בשבילכם. שתישארו צעירים (כמעט) לנצח, ושיהיה לכם בהצלחה!

למידע נוסף על בוטוקס בויקיפדיה
תגיות: בוטוקס
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים