הצג גיליון RSS

adi.amir

להיות מנעולן

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/03/2011 שעה 16:43 (752 צפיות)
אם גם אתם תמיד חלמתם להיות מנעולנים, הפוסט הזה הוא בדיוק בשבילכם.אין ספק כי מנעולן הוא מקצוע מרתק הקיים כבר עשורים על גבי עשורים, מאז המצאת המפתח והמנעול. אז מה זה אומר מנעולן ? מנעולן הוא בעל מקצוע היודע לפרוץ מנעולים ולהתאים להם מפתחות בכל סדר גודל. הידעתם כי בעבר כל מי שרצה ללמוד הנדסה של מערכות ביטחון למד גם איך להיות מנעולן ? ואכן, באותו קורס אבטחה למדו גם איך לפרוץ מנעולים מכל הסוגים וכל המינים. כמו כן, יש לזכור כי מנעולנים אף יודעים לפרוץ מנעולים באמצעות כל סוגי המפתחות הקיימים, מה שמצריך הרבה דיוק וידע.
אז מה צריך לעשות בשביל להיות מנעולן?


· ראשית, יש להירשם לקורס הכשרה מיוחד בתחום ולהירשם לארגון מוכר של בעלי מקצוע המתמחים בתחום המנעולנות . במקרה של ארצות הברית – הארגון האמריקאי למנעולנים דורש קורס של 100 שיעורים על מנת לקבל תעודת הכשרה מתאימה. קורסים אילו כוללים ידע והכרה של קודים של אבטחה, לדעת להכיר טכניקות לשכפול מפתחות וכמו כן להכיר היטב את כל סוגי הצילנדרים הקיימים. יש לציין כי יותר שיעורים תאורתיים מקורסים מעשיים.
· שנית, צריך לעבור מבחן הכשרה של מנעולן – אפשר כמובן לעשות קורסי הכנה בנושא כדי שיכינו אתכם כמה שיותר טוב לקורס. טיפ חשוב : אפשר למצוא ברחבי הרשת גם מבחנים אליהם אפשר להתכונן מראש.
· שלישית, מבחינה מעשית פרופר – יש להציע את עצמכם כעובדים בחברות אבטחה ולשמש כטכנאי שירות או כצוות תחזוקה. מנעולנים רבים עובדים בחברות רבות כשכירים ומספקים שירות אמין וזמין כ24 שעות ביממה.
אז אם תמיד חלמתם להיות מנעולנים ולפרוץ מנעולים, מקווה שרשימת הטיפים לעיל הייתה לעזרכם. המון בהצלחה!
תגיות: מנעולן
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים