הצג גיליון RSS

yaeloosh

פרחי פתח תקווה – פרחים כדרך חיים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/04/2011 שעה 09:52 (3978 צפיות)
יש אנשים שמגדירים את עצמם כ'פרחוניים' כדרך חיים. עבורם הצבת פרחים רעננים באגרטל על השולחן בסלון או בפינת האוכל היא יותר מאשר הצהרה אופנתית. פרחי פתח תקווה מציעים לכם דרך חשיבה מקורית וחדשה לשיפור ההרגשה הטבעית בסביבת המגורים: פרחים משמחים את הלב וצובעים את השגרה בחיוך. מתי בפעם האחרונה קניתם פרחים הביתה סתם כך? מתי פינקתם את עצמכם בזר פרחים?
בפרחי פתח תקווה ראו לנכון לגבש נקודת ראות חדשה בכל הנוגע לפרחים בסביבת הבית. זה נכון בעיקר באזורים עירוניים ובמקומות מתועשים, במתחמים סגורים ורוויי בטון. האפרוריות עשויה לדכא את נפש העובד והדייר במקומות כגון אלה. זו הסיבה שבפרחי פתח תקווה חשבו על דרך לצבוע את האווירה הנוקשה ולעטרה בפרחים.

אם מניחים את יפי שדות הבר לנגד עיניך בכל שעה ביום גם בלי לצאת מהמשרד ומהבית. לפעמים לא ניתן לעזוב את הכל ולברוח. בפרחי פתח תקווה הבינו זאת, ולכן יצרו ליין מוצרים מנצח שעוזר לכל אחד מאתנו לזכור את הטבע וליהנות ממנו גם במהלך יום העבודה.

מהיום לא צריך עוד לרכוש מוצרי תחליף סינטטיים ליצירת ריחות משכרים של טבע ופריחה בבית ובמשרד. פרחי פתח תקווה יוצרים לכם זרים וסידורי פרחים גם לחדר הישיבות, למבואות המשרד, לחדר ההמתנה ולפינות המשרד.

פרחי פתח תקווה מבצעים משלוחים על בסיס יום-יומי ומוכנים לעדכן את המשרד לפי צבע, סגנון, סוג אירוע או אפילו לפי מצב הרוח. זקוקים לעזרה? צרו קשר עם פרחי פתח תקווה ונייעץ לכם.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים