הצג גיליון RSS

yaeloosh

ימי כיף וגיבוש – ימי כייף מיוחדים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 05/06/2011 שעה 12:17 (416 צפיות)
ימי כיף וגיבוש – ימי כייף מיוחדים

ימי כיף וגיבוש הם לא סתם ימי כייף שאדם בוחר לעצמו לצורכי הנאה בלבד. ימי כייף וגיבוש הם מושג חברתי-כלכלי, שנועד למראית עין לרווחת העובד, אך בפועל נכלל בקטגוריית הייעול בכל מפעל ומקום עבודה.
אם תבחנו את מכלול ימי הכייף לעובדים, שקיבלתם עד כה מהמעסיקים במקומות העבודה האחרונים שבהם עבדתם, תוכלו למצוא מכנה משותף: רוב מוחלט של ימי כייף כאלה מיועד לפתרון סכסוכים בין עובדים, ליישור קו בין מנהלים ועובדים הכפופים להם ולהוריד את רף הלחץ מהעובדים ומהמנהלים גם יחד בפעילות חוץ-משרדית, שלכאורה אינה קשורה כלל ועיקר לענייני העבודה השוטפים.

ימי כיף וגיבוש אמורים לגרום לכם להשאיר את המרמור, הכעסים והקונפליקטים מאחור ולצאת ביחד לדרך חדשה, להחליק את הקמטים בחוצלות המשרדיות – אם תרצו – ולהתלכד מחדש כצוות מנצח.

לאחרונה יצאו מקומות רבים בארץ בליין של ימי כייף מיוחדים, שכוללים סדנאות שחרור והרפייה מהתחום האלטרנטיבי. סדנאות צחוק, תרפיה בריקוד ועוד. הציניקנים יאמרו שימי כייף וגיבוש הם ניסיון להדחיק בעיות, במקום לפתור אותן, אולם בהחלט יש להביא בחשבון את העובדה שגם במהלך ימי כייף כאלה אתם נמצאים תחת עינו הבוחנת של המעסיק, הצופה בכם מהצד ובאופן בלתי פורמלי ויכול להבחין במקורו של סכסוך זה או אחר.

ראוי לציין שללא ימי כיף מטעם מקום העבודה תוכלו למצוא את עצמכם ללא עבודה – ולו בשל העובדה שאינכם משתתפים בפעילות, שכל מטרתה היא יישור קו עם המעסיק. עם זאת, חשוב לדעת שלפעמים גם המתנגדים הגדולים ביותר יודו שההשתתפות בימי כייף מטעם מקום העבודה אכן עשה את ההבדל.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים