הצג גיליון RSS

nadavglili

בדרך לנחל צבעון - חלק שני

דרג פוסט זה
הוא קלט בעווית הזין (אה, סליחה, בזווית העין) מטע זיתים בצד הדרך. "אין סיכוי שאני אצליח לנהוג ככה" הוא חשב לעצמו. הוא פנה ימינה, ונכנס בזהירות אל בין העצים העתיקים. היא הרימה את ראשה לרגע, מבינה לאן לקח אותה וחייכה לעצמה. הוא עצר במקום מוסתר בין העצים, והרים את מעצור היד. היא נצמדה אליו, ונשקה לו. הייתה זו נשיקה פראית. שפתיהם נצמדו בכוח, בלהט, לשונותיהם משחקות זו עם זו, ידה מלטפת את שערו, מצמידה אותה אליה מעורפו.ידו עברה על צווארה על צידה, ואחזה בשדה. היא נצמדה אליו, גונחת קלות אל תוך שפתיו. לפתע היא התרחקה ממנו מעט. בידיים בוטחות היא אחזה בגופיה שלו והרימה אותה באחת, משליכה אותה אל מעבר לחלון. הוא תפס את חולצתה, אבל היא תפסה בידיו והזיזה אותן בחיוך. היא אחזה בעצמה בחולתה הורודה, הרפויה, הרימה אותה וזרקה אותה אל המושב האחורי. לפני שהיה לו רגע ליהנות מהמראה שלפניו, היא שלחה ידיה לאחור, פתחה את חזייתה ונפתרה גם ממנה. שדיה נעו בעליצות באוויר החופשי. הם היו צעירים, גדולים למדי (בין תפוז לאשכולית, הוא אמר לעצמו), זקופים, גאים, ויפים. היו לה פטמות חומות, גדולות וזקורות. מותניה היו צרים, עורה בהיר אך שזוף. הוא גחן אל שדיה בחשק. הוא אחז בשדה האחד מצידו החיצוני, בעוד פיו בולע את רוב השד. הוא מצץ אותו ברעבתנות, לשונו סובבת במעגלים סביב השד. הוא מצץ את פטמתה, נושך אותה בעדינות, בעוד ידו השנייה אוהבת את שדה השני. היא נאנחה בעונג וידה הצמידה את ראשו אל שדיה. "כן, תאכל את השדיים שלי, אתה עושה את זה כל כך טוב," היא אמרה, מפתיעה את עצמה. בדרך כלל היא לא דיברה בזמן הסקס, אבל עכשיו היא נהנתה לחגוג את הנאתה, לתת דרור לחשק.
לפתע היא התנתקה מנו, דוחפת אותו בידיים תקיפות אל מושב הכסא. "איפה היינו?" היא אמרה, מחייכת ונושקת לו נשיקה חזקה, דורשת. היא אחזה בשתי ידיה במכנסיו, והורידה אותם במהירות, לוקחת איתה את תחתוניו. הוא הרים את ישבנו, עוזר לה. היא הורידה את מכנסיו ותחתוניו למטה, והוא הרים את רגליו, משחרר אותם לרצפת המכונית. היא אחזה באיברו הגדול, שנראה לה תוקפני מעט, והרימה ראשה, מביטה אליו בהתגרות. "תגיד לי מה אתה רוצה," היא אמרה, ידה נעה מעט מאד מעלה ולמטה, בדיוק מתחת לראש הזין.
הוא לא ידע למה היא מצפה. "אני רוצה שתאהבי אותי עם הפה הנהדר הזה שלך," הוא אמר. "לא הבנתי," היא אמרה, מבטה מתגרה, מתחצף. הוא הבין מיד. "אני רוצה שתעטפי את הזין שלי עם השפתיים הסקסיות האלה שלך ותמצצי לי אותו כאילו אין מחר." הוא אמר בטון נוקשה, לא מאמין למילים היוצאות מפיו. "זה יותר טוב", היא אמרה, גם היא קצת בהלם מההתנהגות הלא אופיינית לה.
היא הורידה אליו את ראשה, ובאחת הורידה את שפתיה ככל שיכלה על הזין שלו, מפעילה בפיה שאיבה, כמו שלימד אותה החבר לשעבר שלה. "אהה", הוא גנח. היא הרימה את ראשה בעדינות, ולשונה סבבה מתחת לראש. שוב הורידה את ראשה במהירות, ידה אוחזת בבסיס הזין. היא הרימה את ראשה שוב, והחלה מוצצת בתנועות מהירות, קצרות, את ראש הזין שלו, לשונה סובבת סביב העטרה, בעוד ידה עולה ויורדת על הזין הרטוב, מבסיסו ועד לשפתיה. הוא עצם את עיניו, מתרכז בתחושות הנפלאות. הוא פשוט לא האמין למזלו הטוב. היא שוב הורידה את שפתיה למטה, ומצצה בעוצמה ככל שיכלה. פיה החל עולה ויורד, בעוד ידה חולבת את איברו בתנועות סיבוביות. אגנו עלה וירד בעדינות, והיא נהנתה להרגיש כיצד היא מגרה אותו. לפתע האטה את הקצב מאד, מרגישה את גופו מתקשה מעט בהפתעה. רק ראשו נשאר בין שפתיה, והיא לא הזיזה אותן. רק ידה עלתה וירדה באיטיות משגעת לאורך איברו, בליטוף עדין. היא חשה את גופו זז, מנסה להשיג תנועה. היא צחקה לעצמה. "כמה קל לשלוט בהם, הגברים," היא חשבה, תחושת הכוח ממלאה אותה עונג.
לאט לאט פיה החל לזוז. בתחילה מעט, רק אל מעבר לראש ובחזרה. בכל תנועה פיה ירד יותר, בעוד ידה מלטפת את אשכיו, מגלגלת אותן בעדינות כה רבה בין אצבעותיה. הוא גנח בעדינות, מרגיש את איברו חם, רטוב ומגורה עד מאד. עכשיו היא הגבירה את הקצב, פיה עולה ויורד, עולה ויורד. מדי פעם היא הרימה את ראשה, ורק ידה עברה במהירות לכל אורך איברו.
שוב ושוב פיה עלה וירד, לשונה מטריפה אותו בסיבובים, בעוד ידה עולה ויורדת על איברו, מלטפת את ירכיו ואת אשכיו. "אה, אלוהים, זה גדול. את עושה את זה כל כך טוב" הוא אמר, עיניו עצומות. היא הכניסה לרגע את אצבעה אל פיה, ומיד הורידה אותה אל בין רגליו, היא מצאה את פי הטבעת שלו, וליטפה אותו בעדינות. הוא גנח בקול, נשימתו מהירה. ללא היסוס אך בעדינות רבה, היא החדירה מעט את אצבעה אל תוך פי הטבעת שלו. הוא הופתע. את זה עוד לא עשו לו. התחושה הייתה מוזרה אך מחשמלת. התחושה של פיה העולה ויורד על איברו הלוהט, של ידה הפוגשת את פיה על איברו, של אצבעה המעסה את פי הטבעת שלו מבפנים הייתה מטריפה. אגנו עלה וירד, נשימתו מהירה. העונג היה נפלא, וכל גופו חש כמחושמל, מגורה מכל כיוון. היא המשיכה לינוק אותו אל תוכה עוד ועוד, במהירות גוברת והולכת. הוא החזיק מעמד יותר ממה שציפה, מתמסר עוד ועוד לתחושות האופפות אותו. הוא הרגיש חם, מוטרף. הוא חש את הלחץ המוכר מתאסף באשכיו, את שריריו מתכווצים. היא הרגישה שהוא הולך לגמור, ורק הגבירה את הקצב. כל תחושותיו התרכזו בזין החם שלו, פי הטבעת שלו מנסה להתכווץ אך פוגש את אצבעה המעסה אותו בחושניות ובעדינות. נשימתו הייתה קצרה. לפתע אגנו נע מעלה בפראות. ללא שליטה, האורגזמה שטפה את כל גופו. ראשו נע לאחור, עיניו עצומות, וצעקה השתחררה מעומק בטנו. הוא חש את הזין שלו כטיל מתפוצץ, הזרע זורם מאשכיו לכל אורכו ויוצא מראשו אל פיה החם. היא בלעה את זרעו, שואבת אותו אל תוכה ללא היסוס. עוד ועוד זרע יצא מאיברו, בעוד שריריו מכווצים, והוא חש את כל כולו בעונג פראי, בלתי נשלט. לאט לאט האורגזמה שלו דעכה. התפרצויות הזרע שככו. פיה עדיין סגר על איברו, ללא תזוזה, שואב אותו אליה, בולע כל טיפה. אגנו חזר למושב הנהג, שרירו רפו והוא הוציא את האוויר שהיה כלוא בריאותיו באנחה ארוכה ארוכה.
אצבעה יצאה בעדינות מפי הטבעת שלו, והיא שחררה את איברו בצליל "פופ" קצר ועליז, ועלתה אל מולו. הוא פקח את עיניו. פניה היו סמוקות, עיניה מחייכות אליו. "וואו," הוא אמר.
היא רק נדה בראשה כאומרת "תודה." היא עברה מהכסא שלה אל שלו, והתיישבה עליו, פניה מול פניו. היא רכנה אליו, והם נצמדו לנשיקה ארוכה, חמה. שדיה נצמדו אליו, עורה חם, רך. הוא אחז במותניה, היא ליטפה את עורפו בעוד שפתיהם צמודות, נותנות ומקבלות.
היא התנתקה ממנו, נשענת על ההגה בעוד שדיה הסקסיים, כל כך סקסיים, ניצבים אל מולו.
"תשמע, בחיים לא עשיתי דבר כזה. אני לא יודעת מה קרה לי, אבל זה מוצא חן בעיני."
הוא נשק לה, אוחז בה ומחייך ברכות. "גם אני לא יודע מה קרה לך, אבל אני יודע מה הולך לקרות לך, ונראה לי שגם זה הולך למצוא חן בעינייך".
הוא נשק לה שוב, והתכופף ימינה. הוא דחף את הכסא הימני אחורה עד הסוף, והוריד את המשענת ככל שיכל. הוא אחז במותניה, והעביר אותה לכסא הימני. היא צחקה, ונשענה אחורנית על המשענת. הוא עבר אליה, עומד על ברכיו על הרצפה.
הוא גחן אליה, ונשק לה שוב, עמוקות. הוא כרסם את שפתה התחתונה, ועבר לנשק את צווארה, בנשיקות תובעניות. פיו ירד לכיוון חזה. הוא נשק לשדה האחד מצידו החיצוני, וינק את חלקו התחתון אל פיו, בעוד אצבעותיו צובטות את פטמתה, בדיוק במידה הנכונה. היא גנחה קלות. הוא לקח את רוב שדה אל פיו וינק אותו אליו בנחישות, לשונו סובבת סביב כל השד ואחרי כן סביב פטמתה הנוקשה, המגרה. הוא העניק פינוק דומה לשדה השני, בעוד ידו מלטפת את בטנה, מותניה, צווארה. ידיו אחזו בשני שדיה, ופיו עבר משדה האחד לשני ובחזרה לראשון. הוא עזב את שדיה בצער, ונשק לבטנה הרכה. ידיו עברו בשני צידי גופה, לאורך מותניה, ישבנה וירכיה. פיו עבר יחד עם ידיו בנשיקות קטנות לאורך בטנה, המפגש בין רגליה (בעודו מקפיד שלא לגעת אפילו בשיער ערוותה) אל ירכיה. הוא נשק לפנים ירכיה, בעוד ידו מלטפת לאורך רגליה, בטנה, מותניה. לפתע אחז ברגלה האחת, והניח אותה עליו, ברכה על כתפו. הוא חפן את ישבנה שהתרומם באוויר, ונשק נשיקות חזקות ותובעניות לעור הרך והרגיש של ישבנה. נשיקותיו ואצבעותיו התקרבו למפגש שבין רגליה, והוא הריח את הריח המגרה שלה. רק מזה הוא החל להתעורר, איברו מתקשה מעט למרות שגמר לא מזמן.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים