הצג גיליון RSS

חגיתוש22

ניקיונות יסודיים לחג

דרג פוסט זה
אני ממש לא אוהבת להתעסק בכל מה שקשור לניקיונות, אבל אין מה לעשות, לפני פסח חייבים לעשות ניקיון יסודי. זה קורה פעם בשנה, וזה הניקיון היחיד שאני לא מסכימה שחברת ניקיון או מנקה יעשו בשבילי. אני יודעת בדיוק מה אני רוצה לנקות ואיך אני רוצה לעשות את זה. חוץ מהניקיון היסודי אני גם עושה באותה הזדמנות חגיגית פוליש לרצפה.
בדרך כלל אני מתחילה מחדר השינה. אני מוציאה את כל הארונות ועושה ניקיון בכל מדף, בצידי הארון, מראות, מגירות, הכל. אחרי שאני מנקה את הארונות אני עושה סדר בכל הבגדים שהוצאתי קודם לכן, ממיינת אותם, ומחזירה מסודר לארון, עם בגדי הקיץ כבר. לאחר מכן אני עושה ניקיון בכל חדר השינה, כולל חלונות, תריסים, שידה, מיטה. זה היום הראשון של הניקיונות.
ביום הניקיון השני אני עושה את המטבח. מוציאה את כל הכלים מהארונות ואת כל הסירים ועושה ניקיון יסודי בתוכם, ומסדרת מחדש. מוציאה כלים ישנים ושוטפת אותם. ואז מגיע שלב ניקיון המקרר. שלב קשה במיוחד שדורש חומרי ניקיון מיוחדים.
אחרי שאני צולחת את המטבח אני מנקה את חדרי השירותים והאמבטיה ובסוף את הסלון שלמרות שהוא הכי גדול הוא דווקא די קל לניקיון. כמובן שאני מכבסת את הספות והוילונות, ושולחת את השטיחים לניקוי יבש.
רק שאני מסיימת הכל אני מזמינה חברה שעושה פוליש, והם מבריקים לי את הרצפה בכל הבית.
לסיכום, ניקיון הבית זה לא עניין קל, בטח לא הניקיון שלפני פסח, אבל פעם בשנה צריך לעשות ניקיון יסודי ולסדר את כל הבית. יש חברות ניקיון שנותנות את השירות הזה, ושמעתי שהוא מצוין, אני פשוט אוהבת את הניקיון של פסח לעשות בעצמי.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים