הצג גיליון RSS

בלולו11

מדפיסים חולצות? אם זה כדאי שתתחילו

דרג פוסט זה
הרבה אנשים שאני מכירה התחילו בקיץ האחרון ללכת עם חולצות מודפסות. הטרנד מסתבר התחיל כבר לפני כמה שנים, כשלחלק מהציבור נמאס להתלבש כמו כולם והם חיפשו אלטרנטיבה מספקת, שעל ידי שימוש בה יוכלו להתבדל קצת מהסביבה. וכך התפתח התחום של הדפסה על חולצות.
מה גורם לאנשים לרצות כל כך להתבדל משאר האנשים? הדפסת חולצות היא רק דוגמה אחת מיני רבות של ניסיון להציג את עצמך כשונה מקבוצה אליה אתה משתייך. אם רוצים לבדוק את הנושא הזה גם בתחום של הדפסת חולצות, וגם בכלל, הקבוצה שהכי כדאי להסתכל עליה היא בני נוער. בני נוער במהלך גיל ההתבגרות מנסים להיפרד בעצם ממה שהם מכירים, מאיך שגידלו אותם, ולהפוך לאדם נפרד ועצמאי, על ידי ניסוי ותהייה בעיקר. הם עושים את זה על ידי מתיחה של הגבולות, חולצות מודפסות, קעקועים, אימוץ דעות שונות מסביבתם בנושאים שונים, עישון, פירסינג, שתייה ועוד. כל אחד בדרכו שלו.
הרבה פעמים נראה נערים או נערות עם חולצות מודפסות עם כל מיני מסרים פוליטים או חברתיים שמביעים את המחאה שלהם לגבי נושאים שונים. לפעמים הם פשוט קורעים את החולצות, זה גם סוג של מסר מצידם. רבים מהם חובשים כובעים, חלקם גם עם הדפסות שונות, ספק אם בניסיון להעביר מסר, ספק להסתיר את הפנים.
מה שמצחיק, ומה שגם הופך את הגיל הזה לכל כך קשה הוא שיש קונפליקט נורא גדול בין הרצון להשתייך ולהיות חלק מקבוצה, בעיקר בגילאים האלה, ומצד שני יש את הרצון למרוד, להיות שונה מהאחרים, למצוא את הייחוד שלך, להיות מקורי. כשזה מתנגש זה יוצר הרבה בלבול והרבה תסכול, מה שיכול להסביר חלק מההתנהגות של בני נוער.בדרך כלל אחרי כמה שנים זה עובר ואתה מצליח למצוא את האיזון בין הדברים והכל נהיה קל יותר.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים