הצג גיליון RSS

בלולו11

מדפיסים על חולצות

דרג פוסט זה
רוב האנשים חושבים שהתחום של חולצות מודפסות מתאים בעיקר לגברים. הסיבה לכך היא שגברים הולכים בדרך כלל עם טי שירטים, ומשום מה הדפסה על חולצות מתחברת לנו עם טי-שירטים. אז לכל אלה שתקועים אי שם בתחילת שנות התשעים, כדאי שתתעוררו, כי התחום של הדפסת חולצות השתנה מאוד בעשור האחרון והוא לא מה שחשבתם.
הדפסה על חולצות בשנות התשעים היתה פופולרית מאוד בקרב ילדים, והיו שנים שכולם הלכו עם חולצות טי שירט מאיכות די נמוכה חייבים להודות, והדפסות בצבעים זוהרים של גולשים ועצי קוקוס. ההדפסה לרוב היתה מתקלפת אחרי מקסימום שתי כביסות, או שהחולצה הייתה מתכווצת סביב איזור ההדפסה. אם לסכם – לא משהו.
מקום נוסף בו חולצות מודפסות הן פופולאריות הוא הצבא כמובן- כל סיום מסלול, סיום קורס, בכל יחידה, נגמר בדרך כלל בהדפסת חולצות קורס עם כמה תמונות וכיתובים.
היום אין להשוות. איכות ההדפסה על חולצות עלתה בצורה שלא דומה למה שהכרנו. יש מכונות חדשות וציוד משוכלל בעזרתו ניתן לעשות חולצות מודפסות ברמה גבוהה ביותר. ההדפס נשמר לאורך זמן ואינו מתקלף או מתבלה. יש מבחר עצום של הדפסות ולא אותם ציורים זרחניים שהיו אז.
הרבה אנשים בחורים באופציה של הדפסת חולצות כיוון שנמאס להם להראות כמו כולם וללבוש בדיוק את אותן חולצות שכולם קונים באותן חנויות. אז כדי להיות מקורי צריך לקנות בחנות מעצבים, מה שלא נגיש מבחינה כלכלית להרבה אנשים, או שאפשר לבחור באופציה הזולה יותר, אבל לא ובה פחות, חולצות מודפסות.
חולצות מודפסות אפשר לעשות על מגוון סוגי חולצות ובגדים ולא חייבים לעשות את זה על טי שירט זול. לכן זה מתאים גם לבחורות! ולא רק לסיום קורס במסלול קרבי זה או אחר.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים