הצג גיליון RSS

חגיתוש22

ניהול ואחזקת מבנים- למי זה מתאים

דרג פוסט זה
בעבר בנייני המשרדים בארץ לא היו גדולים ומפוארים כמו היום, אלא מי שהיה לו משרד היה יושב בדרך כלל בניינים שהוסבו לצורך העניין. המשרדים הגדולים היו בדרך כלל משרדים ממשלתיים שונים, בהם היו בדרך כלל עובדים שאחראים על ניקיון, עובדי אחזקה ובעלי מקצוע שונים.
היום המצב שונה למדי. קודם כל, ישנם היום בארץ עשרות אם לא מאות בנייני משרדים גדולים וכבר אי אפשר להסתפק בשירותי ניקיון של חברה קטנה. בניינים גדולים דורשים תחזוקה שוטפת ברמה גבוהה, ניקיון מקצועי, שירותים של שמירה ואבטחה, ועוד מגוון שירותים שבעבר לא היה בהם צורך. לשם כך קמו חברות שונות אשר מציעות שירותי ניהול ואחזקת מבנים, אשר מציעות בעצם טיפול כולל באחזקה של הבניין. החל משומרים בחנייה וכלה בניקוי חלונות בגובה.
שירותי ניהול ואחזקת מבנים מהווים פתרון מצוין עבור בנייני משרדים גדולים, וזאת כיוון שנדרש תיאום בין השירותים השונים על מנת שהעבודה תתבצע בצורה יעילה, ויש קושי גדול לעשות זאת אם עובדים עם מספר חברות שכל אחת נותנת שירות שונה.
קיימות מספר חברות שנותנות שירותי ניהול ואחזקת מבנים, ועל מנת לבחור את החברה שתתאים לכם בצורה הטובה ביותר, עליכם קודם כל להגדיר בצורה טובה מה הם בדיוק הצרכים שלכם. השירותים שכל חברה מעניקה הם שונים. יש חברות המעניקות שירותים בסיסיים כמו ניקיון ושמירה ויש חברות ניקיון שניתן למצוא אצלן שירותים רבים נוספים כמו פוליש, ניקוי חלונות בגובה, שמירה ואבטחה, ניקוי שטיחים ועוד. חשוב לבדוק שהחברה את שירותיה אתם שוכרים אכן מתמחה בשירותים האחרים שהיא מציעה, ולא סתם "דוחפת" עוד שירותים לחבילה מבלי שיש לה את הניסיון או הכלים לספק את הסחורה כמו שצריך.
פוליש למשל דורש כלים חדשים ומברשות איכותיות, ובנוסף לביצוע פוליש נדרש אדם בעל ניסיון בתחום על מנת לבצע את העבודה כמו שצריך.
בכל מקרה כמו בכל דבר חשוב לבדוק מול מי אתם עובדים, לשאול על החברה ולקבל המלצות עליה, לראות שמדובר בחברה בעלת וותק ושעשו כבר עבודות דומות לאלו שאתם רוצים ובאותם סדרי גודל.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים