הצג גיליון RSS

adi.amir

חברת ניקיון משרדים - חלק 2

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/08/2010 שעה 13:48 (632 צפיות)
פוסט זה הוא המשך של פוסט קודם העוסק בפתיחה של חברת ניקיון משרדים במרכז הארץ או במקומות אחרים. בפעם הקודמת הצגתי את תחום בחירת המיקום של חברת ניקיון משרדים והתחלתי לעסוק בעלויות ומשם אמשיך.
כאשר מדובר בניקיון משרדים בו יש מספר רב של עובדים ויש צורך בשטיפת כלים לדוגמא, הוצאות החברה שונות מכאלה שאין להם כיורים ועבודת ניקיון משרדים מתרכזת בניקוי חלונות למשל.
ישנם גם עלויות שעליהם לא חושבים אבל יכולות לחסוך עלויות אחרות. מקרה לדוגמא יכול להיות בקרב חברות ניקיון משרדים אשר מעסיקות עובדים לא קבועים אשר מתחלפים ביניהם ולא מכירים את כל המשרדים בהם מבצעים ניקיון משרדים. לחברה כזו מומלץ לרכוש מכשיר ניווט GPS אשר יחסוך זמן התברברות לפני הגעה לחברה ואת חוסר הנעימות באיחור ללקוח.

טיפים לחברת ניקיון משרדים

וודאו כי לחברת ניקיון המשרדים ברשותכם יש ביטוח. הביטוח חייב לכלול גם עובדי ניקיון שאתם מעסיקים ומנקים בפועל את המשרדים וגם ביטוח נגד נזקים שעלולים להיגרם אצל הלקוחות.

לעיתים במהלך עבודת ניקיון משרדים, בזמן טאטוא , שטיפה, ספונג'ה או הורדת אבק עלול ליפול על הרצפה חפץ שביר או מוצר חשוב ללקוח. וודאו כי אתם מבוטחים במקרים אלה על מנת למנוע עוגמת נפש לכם, לחברה ששכרה את שירותי ניקיון משרדים שהצעתם ולעובד הניקיון שגרם את הנזק.

טיפ נוסף הוא מדים עבור עובדי ניקיון. אנשי עסקים מצפים למידה מסוימת של מקצועיות גם מחברת ניקיון משרדים לכן זה רעיון טוב להציע לעובדים לקבל מדים.

מדים של עובדי ניקיון משרדים נותנים לעסק שלך מראה מלוטש ומקצועי יותר, וגם הופכים לזכירים בעיני לקוחות פוטנציאלים שנתקלים שוב ושוב בלוגו החברה שמתנוסס על בגדי עובדי הניקיון.

זה תופס כפליים כאשר חברת ניקיון משרדים מספקת שירות מיוחד, כגון כביסה או ניקוי שטיחים מסחרי.

עודכן ב: 19/08/2010 בשעה 13:50 על ידי adi.amir

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים