הצג גיליון RSS

חגיתוש22

פוליש ללובי העסק

דרג פוסט זה
רוב האנשים מכירים את הביטוי פוליש בהקשר של ניקיון. אבל מה זה בעצם פוליש, איך עושים אותו ומתי? תשובות לשאלות הללו בשורות הבאות.
חברות ומשרדים רבים שוכרים שירותי ניקיון לעסק שלהם. יש חשיבות רבה לניקיון המשרד, אם נחשוב על זה לרגע, שם אנחנו מבלים את רוב שעות הערות שלנו. לרוב חברות הניקיון דואגות לסביבת עבודה נקייה ובין היתר לריקון פחים, ניקיון השירותים, שאיבת שטיחים, אבק וכו'.
אבל אם מדובר במשרדים גדולים, לרוב תציע חברת הניקיון גם שירותי פוליש. פוליש נחוץ בעיקר בלובי של בניינים, כמובן במקומות שאינם מכוסים בשטיחים. פוליש הוא למעשה הבקרה של מרצפות. תהליך הפוליש מסיר מהמרצפות את השכבה העליונה שלהן, ומעניק להן מראה חדש ונוצץ. כל משרד גדול חייב לעשות פוליש אחת לכמה זמן על מנת לשמור על מראה טוב של הרצפה.
את הפוליש יש לעשות רק על ידי חברה שהתמקצעה בכך, וזאת כיוון שהפוליש דורש עבודה מדויקת וכלי עבודה איכותיים, אחרת הוא עלול ליצור שריטות ולעשות נזק למרצפות.
חברות ניקיון רבות מציעות את השירות של פוליש, אך לא כולם מקצועיות מספיק לביצוע העבודה. לכן אם אתם שוכרים חברת ניקיון חשוב שתבדקו היטב שהחברה שבחרתם אכן מתמחה בתחום ולא סתם "מוסיפה" עוד דברים שמהם היא יכולה להרוויח עוד קצת כסף.
לסיכום, פעולת הפוליש חשובה מאוד במבנים ומשרדים שיש בהם מרצפות ולובי. בעיקר במקומות בהם יש שטח גדול של ריצוף, הפוליש הוא הכרחי על מנת ליצור מראה נוצץ ונקי לרצפות. אז אם אתם בעלי משרדים שבוחרים חברה שנותנת שירותי ניקיון, כדאי שתוודאו שאכן החברה מעניקה שירותי פוליש בין היתר.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים