הצג גיליון RSS

דינהדינה2

אמצעי חימום לבית - לא חייבים מזגן!

דרג פוסט זה
אני חושבת שלכל איש צעיר במדינה שלנו יש חלום שיום אחד יהיה לו בית משלו. אם באירופה נהוג להשכיר דירות אם אין כסף, בארץ זו ממש אובססיה. חייבים שתהיה דירה ללא קשר לכמות הכסף שיש בבנק, או ליכולתם של בני הזוג להחזיר משכנתא. לי כמובן גם יש חלום על בית משלי.
אני לא יודעת מתי זה יקרה, כנראה לא בעשור הקרוב, אבל מה שבטוח לגבי הבית שיהיה לי הוא קודם כל שיהיו לי קמינים בבית. דבר שני שתהיה לי גינה. למה קמינים? כי אני רוצה לגור בצפון הארץ, ובאזורים האלה החורף הוא קר יחסית, אז אני רוצה אמצעי חימום טוב. ובחימום הבית אין כמו קמינים שמפיצים חום נעים ומפנק. בעלי אומר שעדיף לנו לעשות הסקה בגז. אבל אני ממש רוצה קמינים.
הייתי באירופה כמה פעמים בחורף (בתקופת חג המולד) וכל כך התרשמתי מהקמינים שיש שם בשפע, שהחלטתי שאני גם רוצה. נכון שבארץ זה אולי פחות נהוג לשים קמינים, אבל זה פשוט בגלל שיש פה פחות מודעות לכל הנושא של אמצעי חימום. אם יותר אנשים היו חשים את החימום של קמינים, הסקה או חימום תת רצפתי, הם כנראה היו בוחרים אחרת. אבל בארץ מכירים רק צורת חימום אחת וקוראים לה מזגנים. אז לי נמאס להתייבש. נמאס לי שהשיער שלי והעור שלי והשפתיים ממש נפגעות משימוש במזגנים, ואני לא מוכנה להשתמש בהם יותר ולהגיד שאין אופציות אחרות לחימום הבית.
למרות שאינם נפוצים מאוד, קמינים היום הם יותר פופולרים מאי פעם בארץ ונראה שהטרנד הזה רק הולך ומתחזק משנה לשנה. אז נכון שחלום הבית עוד רחוק ממני מרחק שנות אור, אבל זה לא מפריע לי לדמיין ולפנטז על בית חמוד עם גינה קטנה וקמינים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים