הצג גיליון RSS

חגיתוש22

פוליש איכותי למשרד

דרג פוסט זה
אחד הדברים החשובים ביותר בתחום של ניקיון הבית או ניקיון המשרד הוא ניקיון הרצפות. נכון שיש חשיבות רבה גם לניקיון של השולחנות, חלונות, תריסים. חשוב לעשות אבק ולנקות את התקרות מקורי עכביש מידי פעם, אבל הרצפה היא החשובה ביותר.
הרצפה היא אחד האזורים הכי בולטים בבית ובמשרד, כמו כן היא גם הכי נוטה להתלכלך מאבק, שאריות בוץ ולכלוך שדבק בנעליים. אז מה עושים?
קודם כל עושים ניקיון אחת לשבוע. מעבר לכך כדאי וצריך לטאטא את הרצפה אחת ליום יומיים. דבר נוסף שיכול לעזור לשמירה על ניקיון הבית הוא לשים מחצלת לניגוב הרגליים לפני הכניסה לבית.
והדבר החשוב ביותר הוא פוליש. אחת לכמה שנים להזמין שירותי פוליש מקצועי, ולעשות לרצפות פוליש, שזה בשבילן כמו טיפול 10000.
מה בעצם פוליש עושה?
פוליש עושה מעין מתיחת פנים או פילינג לרצפות. הוא משייף את השכבה העליונה של המרצפות ועל ידי כך מעניק להן מראה חדש ונוצץ. פוליש אחת לכמה שנים מבטיח שמירה על מרצפות במצב טוב ומומלץ בעיקר במשרדים או בלובי של בניין.
את עבודת הפוליש חשוב לעשות רק עם חברה מקצועית שמתמחה בתחום, וזאת כיוון שנדרש ציוד מיוחד לעשות פוליש. חשוב להשתמש במברשות מתאימות וחדשות, על מנת שלא יפגעו או ישרטו את המרצפות. חשוב גם שמי שעושה את הפוליש עצמו יהיה מקצועי וידע בדיוק כיצד לעבור ממרצפת למרצפת ולעשות להן פוליש בצורה שווה. בקיצור, פוליש זאת אומנות, קחו מישהו מקצועי.
אם אתם מקפידים על ניקיון שוטף, ובנוסף על פוליש לרצפות אחת לחצי שנה בערך, אני משערת שהבית או המשרד שלכם נראים טוב. הקפדה על תחזוקה שוטפת וטיפול יסודי אחת לכמה חודשים היא הפתרון הטוב ביותר בתחום הניקיון.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים