הצג גיליון RSS

דינהדינה2

חימום וקירור הבית

דרג פוסט זה
כשמדובר בקירור או חימום הבית אנחנו עומדים בפני מספר אפשרויות. אם מדובר בקירור הבית העניין די פשוט וכולם קונים מזגן, מזמינים מתקין מזגנים, וסוגרים עניין.
לגבי החימום זה קצת יותר מורכב כיוון שקיימות יותר אופציות. האופציה הפשוטה ביותר היא כמובן להשתמש במזגן שמשמש אתכם גם לקירור הבית בקיץ. אבל בתחום החימום קיימות אופציות טובות אחרות, שלא כמו קירור, ולמזגן יש חסרונות רבים שאי אפשר להתעלם מהם.
שימוש במזגן, בעיקר בחורף לצורכי חימום, מייבשים מאוד את האוויר ואיתו גם את הפה, העיניים והעור. החום שיוצר מזגן הוא אינו חום נעים, ואם אנשים היו מכירים קצת יותר טוב את האלטרנטיבות, הם היו יודעים שקיימות אופציות טובות בהרבה.
בין האופציות הקיימות בתחום החימום ניתן למצוא אמצעי חימום כמו קמינים, חימום תת רצפתי, הסקה ועוד. אמצעי חימום אלה שונים זה מזה, אבל המשותף לכולם הוא שהם מפיצים חום נעים, שמתפשט בצורה שווה ברחבי החדר.
בארץ כמו שלנו שהקיץ ארוך והחורף קצר ולא בלתי נסבל מבחינת הקור, אין ממש מודעות לצורות חימום שונות, והרוב המוחלט של האנשים משתמש במזגנים לחימום הבית. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי בתחום, בכך שיותר ויותר ישראלים מגלים עניין באמצעי חימום אחרים. למשל קמינים, שבעבר לא ניתן היה לראות בשום בית אב בישראל, נהיו נפוצים יחסית, וכבר לא נדיר להיכנס לבית או למסעדה ולגלות קמינים או תנור הסקה.
למרות שנדרשת השקעה כספית נוספת על מנת לשים בבית אמצעי חימום אחר ממזגן, אני חושבת שכדאי להשקיע. אמצעי החימום האחרים יעניקו לכם חום שלא הכרתם ויצרו בחורף אוירה קסומה. לכן אם אתם שוקלים את העניין שווה לבדוק את האופציה של קמינים, או חימום תת רצפתי. חורף נעים!


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים