הצג גיליון RSS

ramkond

חשיבות ההמנעות מקרני השמש

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/09/2010 שעה 08:41 (591 צפיות)
סוף סוף אחרי הרבה מאוד זמן הצלחנו להתארגן כל החבר'ה לסוף שבוע יחד בים לחגוג יומולדת לאחד החבר'ה. מזג האוויר הולך להיות חום כבד. כל השבוע יש חום כבד, אבל אמרו שבסוף שבוע תהיה הכבדה נוספת בעומס החום. נורא ואיום. אבל אנחנו מתכננים להגיע בשעות אחר הצהריים, ולפרוס רשת צל, כך שאני לא מאוד מוטרדת מהשמש שלמחרת. בתור מישהי שהיה לה במשפחה סרטן העור, אני מודעת לסכנות הטמונות בחשיפה ממושכת לקרני השמש. אבל כל עוד יש רשת צל ואפשר להימנע מחשיפה ממושכת לשמש בשעות החמות אני רגועה. אני לא חושבת שהיינו יכולים בכלל לעשות את האירוע הזה אם לא היה לנו פתרון הצללה כלשהו. גם כי זה סבל נוראי להיות בשמש בחום הזה, וגם זה מאוד לא בריא. מעבר לכך, בבוקר למחרת יצטרפו ילדים לכל החגיגה הזאת, אז זה ממש לא לעניין שהם יהיו בשמש כל היום.
אני לא יודעת אם זה בגלל שאנחנו כבר חבר'ה קצת יתר מבוגרים או שזה שיש היום הרבה יותר מודעות לעניין החשיפה לשמש ולשימוש בפתרונות הצללה שונים, אבל אני לא חושבת שיש היום הרבה אנשים שנחשפים באופן ישיר לשמש בכוונה. בכל מקרה, לי לפחות נדמה שאני רואה בשנים אחרונות בחופי הארץ הרבה יותר רשתות צל מפעם. מקווה שזה אכן כך.
בכל מקרה נקים רשת צל, יש לנו רשת צל ענקית, ופשוט נשרוץ שם כל הסוף שבוע. נביא מזרונים ושמיכות, הרבה אוכל ושתייה, מטקות, ספרים. בקיצור יהיה כיף.
אז לכל אלו שמתלבטים ולא רוצים לשהות בים שימים חמים אלה של הקיץ תדעו שיש פתרון, והוא נקרא רשת צל. פתרון זול, פשוט ויעיל ביותר שישמש אתכם הרבה. סופ"ש נעים!


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים