הצג גיליון RSS

ramkond

בטן מוחלק ודייטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/09/2010 שעה 07:30 (715 צפיות)
כל רווקה מכירה את עולם הדייטינג. כל מי שיש לה בן זוג לא תבין כמה קשה העולם הזה מגיל שלושים והילך. החומרים האנושיים שמסתובבים באתרי היכרויות למיניהם הם לא מהטובים ביותר. הרבה גברים שמחפשים "אקשן" והרבה מאוד בחורות נואשות משהו...
בוא נגיד שלמצוא שם זוגיות אמיתי זה בהחלט דבר נדיר. אבל זה קורה, מה שמשאיר אותי שם.
אז לאחרונה יצאתי עם בחור מאוד חמוד. בחור משכיל, רציני, שהוא בעלים של חברה שמתמחה בתחום של בטון. זה עסק שהוא פתח עם דוד שלו, כי נמאס לו לעבוד כשכיר ותחום הבטון מסתבר, תמיד היה קרוב ללבו. אני מודה שהוא הפתיע יחסית לציפיות שלי, באמת היה דייט מאוד מוצלח.
העניין שמדאיג אותי כשאני חושבת קצת קדימה הוא נושאי השיחה שלנו. על מה נדבר בעוד דייט או שניים, על בטון מוחלק? מדה מתפלסת? חיזוק מבנים? זה לא שהעבודה שלי כל כך מרתקת, אבל מה לי ולדברים האלה?
למרות שבדייט הוא בקושי דיבר על העבודה שלו, והמילה בטון בקושי עלתה, אבל עדיין בסופו של דבר הוא יחזור מיום עבודה וירצה לספר לי על היום שלו אז מה הוא יגיד לי, כנראה ידבר על בטון. לא שאני במצב יותר מידי לסנן אנשים בגלל מחשבה של מה הם אולי יגידו בעתיד, ועל מה הם ידברו, אבל עדיין אני חוששת שהבטון יפריד בינינו. ומה זה בכלל בטון מוחלק? מה אם הוא יספר לי משהו וישתמש במונחים כמו בטון מוחלק, ואני אצטרך לשאול אותו מה זה ואז לשבת לקבל הסברים על בטון מוחלק, או על שימושי הבטון? נשמע לי מזה שעמום.
טוב, זו הסיבה כנראה שאני לא מוצאת בן זוג כל כך הרבה זמן, אני מאוד ביקורתית, אני אשתדל לתת לזה צ'אנס ולזרום. נראה מה יהיה.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים