הצג גיליון RSS

ramkond

סופ"ש בים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/10/2010 שעה 08:04 (505 צפיות)
השנה התלבטנו אם ללכת עם חברים להעביר את יום כיפור בים. הרבה אנשים הרימו גבה לגבי כל הסיפור. אבל אנחנו לא עושים את זה בהתרסה, ממש לא. אנחנו נוסעים לחוף מבודד, אף אחד לא ישמע אותנו, לא יריח את האוכל שלנו ולא יופרע בדרך כלשהי מהשהייה השקטה שלנו בים. אני ממש מתלבטת אם לנסוע או לא מכמה סיבות. קודם כל, עדיין לא החלטתי אם אני רוצה לצום השנה או לא, ואם אני בוחרת לצום לא אסא אל הים מן הסתם. מעבר לכך נסיעה ושהייה בים יומיים שלמים דורשת הכנה והתארגנות מראש – אוכל, רשת צל, מזרונים, שמיכות, עצים למדורה ועוד דברים רבים. וכל ההתארגנות הזאת דורשת גם הרמה של כל האירוע, דבר שלוקח לא מעט זמן, ואז פירוק של כל זה, ואפשר לחזור הביתה רק לאחר יציאת יום כיפור. אני הייתי ממש בדילמה אם בא לי על כל הסיפור הזה.
אז מה הייתה ההתלבטות? הרי לא אני מקימה את הרשת צל, ברזנטים וכל מה שקשור בזה, לא אני אוספת את העצים למדורה ולא אני מבעירה אותה, אפילו תחום האוכל לא באחריותי רק במידה חלקית מאוד. לא ממש נדרש ממני מאמץ מיוחד. החום לא מהווה בעיה אמיתית כיוון שיש רשת צל ענקית וגם כבר לא היה מאוד חם. אני משערת שהדילמה העיקרית הייתה באמת לגבי הצום, ולגבי האם אני רוצה להיות בים כל כך הרבה שעות מחכה לשעה שיצא כבר הצום עד שאוכל לשוב הביתה.
בסוף החלטנו לנסוע והיה מדהים. לא היו כמעט אנשים כמו שחששתי, את הרשת צל פתחתו לכמה דקות, היו אחלה אנשים ובעיקר היה מאוד מרגיע. בלי טלוויזיה, בלי מחשב...רק עיתונים וים. תענוג. מומלץ.
תגיות: רשת צל
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים