הצג גיליון RSS

דינהדינה2

הסתיו מגיע, כדאי להערך

דרג פוסט זה
זה לא יאמן איזה חום בחוץ. אני חושבת שזה הקיץ הכי חם שהיה בשנים האחרונות. למרות שאני חושבת את זה כל קיץ. אבל באמת אוגוסט היה בלתי נסבל, הלחות הזאת זה זוועה. כל הקיץ רק עוברים ממקום ממוזג אחד לאחר, אין כוח לצאת להסתובב כי אפילו בערב יש לחות נוראית, אין כח לעשות ספורט כי מי רוצה לקום לרוץ בשש בבוקר (שגם אז אגב, ממש חם). בכל מקרה קיץ די רקוב היה. הים הוא ללא ספק הנחמה היחידה בקיץ המגעיל הזה.
ודווקא עם כל החום הזה בעלי נכנס אתמול הביתה ואמר לי שאנחנו חייבים להחליט איזה אמצעי חימום אנחנו עושים בדירה החדשה שקנינו. אמרתי לו מה אמצעי חימום? אנחנו באמצע הקיץ, כל יציאה מהבית לדקה עולה לי בהזעה במקומות שלא ידעתי שאפשר להזיע בהם, ואתה מדבר איתו על חימום? לא מתאים. אחרי שנרגעתי (2 כוסות יין) הוא פרס בפניי את האופציות ואמר שצריך להחליט בימים הקרובים אחרת יהיה מאוחר מידי בשלבי השיפוץ ויצטרכו לפרק שוב (או משהו כזה, כבר הייתי קצת מעורפלת). בכל מקרה האופציות שעומדות בפנינו הן שימוש במזגנים- רעיון ששנינו פסלנו לצורך חימום, אופציות נוספות הן קמינים, הסקה, חימום תת רצפתי ונראה לי שזהו.
הוא הסביר לי לגבי כל אופציה מה זה כולל, כמה עולה ואמר לי שהוא חושב שאנחנו צריכים לעשות חימום תת רצפתי, כי הוא ישב עם איזה מומחה בתחום שמאוד המליץ לו על זה. אמרתי לו שהוא חי בסרט, מה אנחנו צריכים חימום תת רצפתי לדירה של שלושה חדרים, בקושי שבעים מ"ר, וזה גם מסובך לעשות ויקר. אמרתי לו שכשנעבור לבית פרטי נעשה חימום תת רצפתי, זה נראה לי קצת מוגזם כרגע...
בסופו של דבר ההתלבטות היתה בין קמינים להסקה בגז. אני הייתי ממש בעד קמינים כי אני ממש אוהבת את המראה שלהם, הם נותנים לדירה מראה מדהים. נכון שהם יקרים קצת, אבל לדעתי זה שווה את הכסף. רק דמיינתי איזה כיף יהיה ליד הקמין בחורף... תענוג. בעלי אמר שעדיף לנו לעשות הסקה במקום לשלם הרבה על קמינים, נקבל איכות מעולה של חום במחיר טוב יותר.
בקיצור בסוף סוכם על הסקה, מקווה שלא נתחרט.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים