הצג גיליון RSS

sundudim

דוד שמש, חסכון באנרגיה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/09/2010 שעה 08:22 (457 צפיות)
אני גרה בתל אביב בדירה שכורה קומה שלישית, שהיא הגבוהה ביותר בבניין הזה. לא מזמן התחילה אצלנו באחד הקירות רטיבות. הקיר התנפח והתחיל להתקלף. מסתבר שאחד מדודי שמש שיש על הגג התפוצץ. יש לנו איזה שמונה דודי שמש על הגג, ומה שעצוב בכל הסיפור הוא שאף אחד מהם לא שלנו. לנו אין דוד שמש, רק דוד חשמל.
בקיצור התקשרנו לבעל הבית שאיתר את הדיירים שלהם שייך הדוד שמש, והם התקשרו לחברת דודי שמש ששלחו טכנאי שטיפל בנזילה, ועצר את הנזילה. כמובן שמבחינתנו ומבחינת בעל הבית זה כבר היה מאוחר מידי. הנזק לקירות כבר נעשה.
החלטנו לנצל את העיסוק בדודי שמש לנסות לבקש מהבעל בית שיתקין גם הוא דוד שמש, וכך יחסכו מאיתנו ההוצאות על החשמל, לפחות בימי הקיץ. כמובן שבעל הבית לא הסכים לכך ואמר שאין לו שום עניין לשים דוד שמש עכשיו. האמת מה אכפת לו? זה לא הוא שמשלם את חשבון החשמל.
בכל מקרה, אחרי שתיקנו את הנזילה מהדוד שמש על הגג, היינו צריכים לחכות כמה ימים כדי שהקירות יתייבשו ורק אחרי זה יכול היה לבוא בעל מקצוע ולעשות את כל התיקונים שנדרשים.
מעניין כמה זמן הדוד שמש הזה נזל. אם זה הגיע למצב שזה חילחל לקירות שלנו זה כנראה היה תקופה לא קצרה, אבל אין לי מושג. בסופו של כל העניין יצאנו בלי דוד שמש ועם נזקים בקירות.סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים