הצג גיליון RSS

motijoe

לפעמים להזמין אינסטלטור עבור איתור נזילות אינה משימה קלה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/11/2010 שעה 08:05 (494 צפיות)
אז שוב השירותים בבית שלי התחילו לנזול ולטפטף ולא משנה מה שעשיתי, אם זה להחליף גומייה או אם זה לנסות ולאטום את המקום שמימנו הופיעה אותה נזילה, פשוט לא הצלחתי לעשות זאת והגעתי למסקנה שהגיע הזמן להזמין אינסטלטור שיטפל ויבצע איתור נזילות שכנראה יחליף את הניאגרה שלי.

אני לתומי חשבתי והאמנתי שלהזמין ולהשיג אינסטלטור לביצוע איתור נזילות ואיתור התקלה בבית, שיטפל בצורה טובה ואיכותית ויפתור לי את התקלה היא משימה פשוטה וקלה, אחרי הכול אינסטלטורים ישנם רבים ולמצוא אחד כזה לא אמורה להיות בעיה גדולה. אולם, מסתבר שהמשימה הזו היא לא פשוטה במיוחד, בעיקר כשאתה גר במרכז תל אביב.

התקשרתי לכל אינסטלטור שמצאתי באינטרנט וניסיתי לבקש את עזרתם שיבואו ויחלצו אותי מהמשבר שאני נמצא בו. להפתעתי ולצערי, כל התשובות ששמעתי היו בסגנון של אני לא מוכן להגיע, אלא אם כן אתה מארגן לי חנייה באזור.

האמת שכבר הייתי על סף ייאוש וכבר לא ידעתי מה לעשות, אומנם אני גר במרכז תל אביב במקום שחנייה היא לא דבר שכיח, אבל גם לי מגיע שירות ואם אני צריך טיפול בתקלה כמו איתור נזילות כדאי שמישהו ייתן לי את הפתרון.

ממש ברגע האחרון מצאתי את הישועה, אינסטלטור שהסכים להגיע ולפתור לי את הבעיה אבל בתנאי שאני ארד וישמור לו על הרכב עד שהוא יסיים לבצע איתור נזילות ולתקן את מה שצריך לתקן, כמובן שהכול בתקווה שזה לא יערך וימשך זמן רב.

בשעה 07:00 הגיע אינסטלטור לביתי. אני ירדתי לשמור לו על האוטו, כפי שקבענו, וחיכיתי עד שיסיים. בזמן שאני מחכה שהוא יעשה את עבודתו באיתור נזילות הגיע, כמובן, פקח וביקש שאזיז את האוטו. הסברתי לו בנימוס את המצב ושנמצא אצלי אינסטלטור כרגע שמתקן את הבעיה ושממש עוד כמה דקות הוא מסיים. זה לא כל כך ריצה את הפקח אך לאחר מספר דקות של ויכוחים וניסיונות הסברה על המצב, למזלי, הגיע האינסטלטור לאחר שסיים את עבודת איתור נזילות בביתי.

שמחתי לראות אותו, כי אני לא מת על ריבים וויכוחים מהסוג הזה. לאחר שהגיע, אותו אינסטלטור הסביר לי את הבעיה ואמר שהוא נאלץ להחליף לי את הניאגרה ועוד איזה חלק של צינור בכדי שבעיית הנזילה לא תחזור ושאני לא אצטרך יותר להזמין איתור נזילות.

שוב שמחתי שהסיפור הזה מאחורי, שילמתי לו ויצאתי לעבודתי במחשבה שבעיית החנייה בתל אביב הגיע לשיאים חדשים שבהם אני משמש כשומר מכוניות בזמן שמטפלים לי בבעיית הצנרת בבית.
תגיות: אינסטלטור
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים