הצג גיליון RSS

motijoe

חסכמים מתקינים גם עם אינסטלטור

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/12/2010 שעה 18:06 (531 צפיות)
חסכמים הם דבר גאוני אין כל ספק. פלסטיק קטן ותמים שעושה כל כך הרבה וחוסך כל כך המון. חסכמים מטרתם להפחית את זרימת המים היוצאת מהברז שלנו בבית ועל ידי כך לחסוך לנו את עלויות המים ולעזור למדינה שלנו לחסוך כסף רב.
התקנתם של חסכמים יכולה להעשות על ידי איש חברת המים שמגיע לביתכם כחלק ממבצע ארצי או על ידי הזמנת אינסטלטור שבא ומתקין את החסכם בברז המים באמבטיה.
אני אישית, הזמנתי אינסטלטור שיבוא ויתקין לי חסכמים באמבטיה וזאת מאחר וכאשר בבניין שלי הגיעו אנשי המבצע להתקנת חסכמים, אני הייתי בחול, ולאחר בירור עם חברת המים הובהר לי שהם לא מתכוונים לחזור לאזור שלי בזמן הקרוב ולכן הומלץ לי לפנות אל אינסטלטור שיבוא ויתקין לי בברז חסכמים.
האמת לאחר התקנת החסכמים אני לא הרגשתי איזה הבדל מסוים או מיוחד בלחץ המים ובזרימה, דבר שהפתיע אותי מאחר שבאופן טבעי אתה אמור לחשוב כי התקנת חסכמים תוביל לירידת לחץ המים וכמות הזרימה מהברז, אך אין הדבר כך, לפחות לא אצלי. שמתי לב לכך לאחר שאותו אינסטלטור שהתקין לי את החסכמים הלך ככה שלא יכולתי לשאול אותו וגם לא הייתי בטוח אם אני מדמיין או סתם מוזר.
את האישור הסופי לכך קיבלתי לאחר שהוריי היו אצלי והמליצו לי להזמין אינסטלטור להתקנת חסכמים. כשאמרתי להם שכבר עשיתי זאת הם לא האמינו לי בעקבות העובדה שעדיין באמבטיה שלי יש לחץ מים תקין ונעים שאפשר לשטוף בו ידיים ולא לקבל זרזיף מים מהברז.
המבחן האמיתי של החסכמים שלי הגיע בדמות חשבון המים החודשי שבהשוואה לחשבון הקודם גיליתי כי הוא זול בהרבה יחסית וכי נראה שיש שיפור משמעותי בכמות המים הנצרכת אצלי. למרות, שמבחינת זמן מקלחת והרגליי שימוש במים לא שיניתי דבר ואפילו יתכן כי בחודש הנוכחי עשיתי יותר מקלחות בבית. כך הבנתי שהחסכמים שהתקנתי אכן עובדים ומספקים את הסחורה.
תגיות: אינסטלטור
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים