הצג גיליון RSS

motijoe

אינסטלטור בבית מלון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/01/2011 שעה 13:50 (627 צפיות)
לאנשים יש תפיסה מאוד מסוימת ומוגבלת לגבי אינסטלטורים. הם חושבים שזה רק לבוא לאנשים הביתה לדברים כמו פתיחת סתימות ולהתכופף מול ברזים וצינורות. אם להגיד את האמת, יש ימים שזה באמת מרגיש ככה. אבל אז יש גם ימים אחרים – ימים בהם אינסטלטור חורג מן הצינורות המקובלים ונתקל בדברים ובסיפורים שלא הייתם מאמינים. לפעמים זה מצחיק, לפעמים קצת מפחיד ולפעמים סתם הזוי.

אחד המקרים האלה, ותשפטו אתם אם הוא מצחיק, מפחיד או סתם הזוי, היה כאשר קיבלתי טלפון מבית מלון שזקוק היה לשירותי אינסטלטור, לעבודה של פתיחת סתימות S.O.S. השעה הייתה שעת ערב מאוחרת, אבל בשוק התחרותי של היום, אם אתה אינסטלטור ואתה מקבל טלפון מבית מלון, אתה לא אומר לא. אם הם יהיו מרוצים, יש סיכוי שהם ימשיכו להזמין אותך גם בעתיד, ובמלונות יש הרבה צנרת, הרבה ברזים – בקיצור, הרבה עבודה.

חצי שעה אחר כך, החניתי את הטרנטה שלי מול המלון המפואר ונכנסתי פנימה. איש הקבלה לא הבין בתחילה מה מישהו שנראה כמוני מחפש בקבלה של מלון יוקרה ועוד בשעה כזאת. הסברתי לו מי אני ושאני אינסטלטור והוא עשה טלפון. השתדלתי לא לצחוק כשהבעת פניו השתנתה תוך כדי השיחה. דקה לאחר מכן הגיע מנהל התחזוקה של המלון והזמין אותי להצטרף אליו.

"תודה שבאת," אמר מנהל התחזוקה בקול נוקשה.
"יש לנו... מן מקרה חירום. לא משהו רציני – פתיחת סתימה באסלה באחת הסוויטות. האמת, בדרך כלל אנחנו עושים פתיחת סתימות בעצמנו. אם היה בוקר עכשיו היינו מטפלים בזה, אבל יש לנו אורחת, איך לומר... קשה. אנחנו לא הצלחנו לפתוח את הסתימה לבד ואתה הכי קרוב".

סתימה, אסלה, טלפון לאינסטלטור – עד כאן הכול פשוט... אז למה הוא נראה כאילו נשרף לו המלון, תהיתי.
"אתה נראה גמור, בנאדם. כל זה בגלל סתימה באסלה?" אני בתור אינסטלטור לא ידעתי עוד לקראת מה אני הולך.

"תקשיב, זה לא סתם אורחת. זאת... (הוא לחש שם של כוכבת הוליוודית ידועה). אבל אתה לא יכול לספר על זה לאף אחד. וגם, בשום פנים ואופן אל תבקש ממנה חתימה או שטויות כאלה! אתה נכנס, עושה את העבודה שלך בתור אינסטלטור, מקבל כסף והולך. כל היום היא משגעת אותנו. היא טוענת שמישהו מהצוות גנב ממנה טבעת יהלום, מאיימת לתבוע... סיפור שלם! ועכשיו גם הסתימה הזאת... רק צריך שזה ידלוף לחדשות... גיא פינס יעשה מזה מטעמים".

אני אפסיק את הפוסט הזה כאן והמשיך בהזדמנות אחרת, יש למה לחכות והחלק המעניין מגיע בהמשך.
תגיות: אינסטלטור
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים