הצג גיליון RSS

motijoe

חסכמים מותקנים אצלי באמבטיה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/11/2010 שעה 02:06 (518 צפיות)
הרבה מדברים על חסכמים וכמה זה יכול להוזיל ולחסוך במים אבל האם אי פעם ניסיתם לחשוב ולהבין או לראות איך נראים חסכמים בכלל?
לי במקרה יצא לראות, וזאת לאחר שהזמנתי אינסטלטור לביתי על מנת ולקבל שירותי פתיחת סתימות עבור תקלה שנוצרה לי בכיור האמבטיה, כזו שלא ניתן לפתוח או לפתור בשום צורה ובעזרת שום תכשיר, ולכן הזמנתי אינסטלטור מומחה.
האינסטלטור הגיע לביתי, בזמן ובשעה שקבעתי איתו, דבר שהיה לי מאוד חשוב מאחר וגם ככה כבר איחרתי לעבודה. הוא נכנס הסתכל על החולה, כלומר כיור האמבטיה שלי, שלף איזה מכשיר ופתר את בעיית הסתימות שלי בלי שום בעיה. אז שאל אותי אותו אינסטלטור, תגיד, חסכמים כבר התקינו לך.
אמרתי לו שלא, ובהתחלה גם לא כל כך רציתי להתקין חסכמים מהסיבה שלא רציתי שלחץ המים שלי ישתנה או יפגע אך לאותו אינסטלטור היתה תשובה מוכנה והוא אמר שהוא מבטיח לי שלחץ המים לא יפגע או ישתנה בכלל. עדיין חששתי אבל הוא אמר לי שהוא יתקין לי חסכמים ואז נראה אם יש בעיה או לא.
לאחר התקנת החסכמים, שהם עיגולי פלסטיק פשוטים למדי, התקנה שערכה בדיוק 2 דקות, עשינו את הבדיקה, והאמת, באופן מפתיע לחץ המים נשמר ולא היתה שום בעיה של זרימת מים. שאלתי את האינסטלטור שהתקין לי, איך יכול להיות שאין פגיעה בלחץ המים, אז הוא הסביר לי שזה משפיע רק אם רוצים למלא דלי או אמבטיה ולכן בשימוש הרגיל אין כל השפעה ואין חשש שזרם המים יפגע.
טוב אני שמחתי מאחר והצלחתי לצוד שתי ציפורים במכה אחת. גם הזמנתי אינסטלטור שפתר לי במהירות את בעית סתימה הכיור שהיתה לי. וגם הותקנו לי חסכמים שאמורים לחסוך לי כסף ולשמור על מדינת ישראל רטובה.
תגיות: אינסטלטור
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים