הצג גיליון RSS

newmom30

מידע בתקופת הריון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/12/2010 שעה 10:09 (523 צפיות)
נשים נחשפות למידע רב בתקופה של הריון ולידה. יש כל כך הרבה מידע על תקופת ההריון, על הלידה עצמה, שבועות הריון, מחשבונים שונים ועוד.... כל זה יכול מאוד לבלבל, וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על מה יקרה אחרי שהתינוק יגיע.... אז מה עושים?

קודם כל צריך להשתדל לא להילחץ. בנושאי הריון ולידה יש כל כך הרבה מידע שכנראה לאורך שבועות ההריון לא תספיקי לעבור על כולו, ובחלק גדול גם אין צורך. למדי את המידע הנחוץ לפי תחושותיך ולפי שלב ההריון בו את נמצאת. על כל שלב הריון יש מידע רב.
בתקופת כניסה להריון יש מספר דברים בסיסיים שכדאי להכיר כמו בדיקות גנטיות שכדאי לבצע לפני ההריון, כמו נטילה של חומצה פולית לפני כניסה להריון וכדאי גם להכיר ולדעת על הביוץ (תמיד אפשר גם להעזר במחשבון ביוץ במידת הצורך).

בזמן הריון חשוב לדעת אילו בדיקות הריון יש לעשות לפי שבועות הריון, וכדאי גם לדעת מתי מתרחש משהו חריג או ההריון יוצא ממצב נורמלי. ככל שמתקדם ההריון יש יותר תופעות במתרחשות בגוף, וחשוב לדעת איזה מהן נורמלית, ואיזה יכולה להעיד על מצב בעייתי. מעקב רופא בדרך כלל ימנע מצבים כאלה מלהתרחש.
לקראת לידה ניתן לקחת קורס הכנה ללידה, אם כי אצל חלק מהנשים המידע הרב על תהליך הלידה ושלבי הלידה רק מעורר חרדות וחששות, לכן יש לשקול זאת בהתאם להכרותך עם עצמך.

לגבי השלב שאחרי לידה, כדאי למצוא מראש רופא ילדים מומלץ, ולרכוש את כל הציוד הראשוני שנחוץ כדי להתחיל את הדרך כמו חיתולים, שידת החתלה, אמבטייה, עגלת תינוק ועוד מוצרים שחובה להתחיל איתם את הדרך.

כל אישה עוברת אחרת את תקופת ההריון ולידה, וכל אחת מתנהלת בצורה שונה. הכי חשוב שתהיי קשובה לגופך ותשמרי על בריאותך. ואם יש לך עם מי, תתייעצי עם האנשים שקרובים אליך.

עודכן ב: 31/07/2013 בשעה 07:37 על ידי newmom30

תגיות: הריון
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים