הצג גיליון RSS

newmom30

כניסה להריון- לא תמיד פשוט

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/01/2011 שעה 18:21 (517 צפיות)
אחד השלבים הכי מלחיצים בתקופה של הריון הוא השלב של הכניסה להריון. מי שלא חווה שם קשיים לא יבין... בהתחלה מחליטים להתחיל לנסות להכנס להריון, ואז מנסים תקופה של מספר חודשים יחסית ברוגע, לא חושבים שמשהו לא בסדר והכל טוב ויפה.

עברו כמה חודשים ואין עדיין, ואז מחלחלת לראש המחשבה שאי אפשר יהיה להיפטר ממנה בתקופה הקרובה- אולי משהו לא בסדר. הרי כל מי ששמעתי עליה וכל מי שבסביבה הקרובה והרחוקה פתאום בהריון. את מתחילה לראות נשים הרות בכל מקום. בעבודה, בטלויזיה ברחוב, באוטובוס, ואת מזה מקנאה. וחוששת. אולי לי זה לא יקרה. אולי משהו דפוק בי... אולי לי זה לא יקרה.

בכל אותה תקופה השתמשתי כל הזמן במחשבון ביוץ. מחשבון ביוץ אמור לחשב את ימי הביוץ על פי תאריך המחזור האחרון. הוא יחסית מדוייק, ועל פיו פעלתי. אחרי חצי שנה החלטנו לפנות לרופא שבגדול אמר לנו שנמשיך לנסות ונחזור אליו אחרי חצי שנה אם לא נצליח להכנס להריון. אז אחרי ניסיונות רבים, עבודה צמודה עם מחשבון ביוץ, ועוד כל מיני ברכות ותפילות הצלחנו. אני בהריון. אמנם בתחילת הדרך, אבל כבר אפשר לספר.

מקווה מאוד ששאר הדרך תעבור בשלום. עם זאת אני משתפת כי עברה עלי תקופה מאוד קשה, ומאוד מלחיצה, ואני יודעת שהרבה זוגות עוברים תקופה כזו, ושהלחץ שמצטבר עושה רק רע לזוגיות ולאינטימיות. אז עברתי לבידקות של מחשבון הריון במקום מחשבון ביוץ, שזה מאוד משמח. ולכל הבחורות שעוברות מה שאני עברתי עד לא מזמן אני מאחלת שיהיו חזקות, שידאגו לזוגיות שלהן, ושיאמינו. לי זה עזר.

עודכן ב: 24/07/2012 בשעה 16:25 על ידי newmom30

תגיות: הריון
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים