הצג גיליון RSS

jonykfir

חברות הובלות דירה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/02/2011 שעה 19:25 (600 צפיות)
חברות הובלות דירה שונות כיום בהרבה בחינות מבעבר.
חברת הובלות כיום היא מתוחכמת ומשוכללת הרבה יותר מלפני 20 שנה, כי גם הלקוחות וגם התחרות בענף דרשו שינויים דרסטיים בגישה ובשירות שחברת הובלות מספקת.

חברת הובלות דירה לפני מספר שנים

כל תחום הובלות עוד היו בטיטוליו לפני 20 שנה, שם בסוף שנות השמונים, התחילו לקום חברות המתעסקות בהעברות דירה, עם משאיות פשוטות ביותר וכמעט ללא שום ציוד נוסף אלא רק בעזרת השרירים של המובילים עצמם.
עם השנים התחילו להיכנס חגורות, מנשאים ורצועות שונות לעזרת המוביל – סבל , שאכן סבל כבר מבעיות גב וברכיים מספר שנים.

ברוב המקרים, הסבלים היו מגיעים ביום ההובלה לבית הלקוח והכל היה כבר מוכן להעמסה במשאית ואף לפעמים היה הלקוח עוזר בהעברה.
כמובן הרבה מאוד חפצים לא היו מגיעים ליעד כמו שהם יצאו מהבית במוצא, דברים היו נשברים בהעמסה, היו נופלים ומקבלים מכות , חפצים היו הולכים לאיבוד, ועוד הרבה מאוד תקלות בדרך. לתקלות מסוג זה לא היה שום דבר שמזכיר ביטוח כמובן, ובמקרה הטוב היו סוגרים על פיצוי קטן כלשהו כי ככה זה היה מקובל, בקיצור העברת דירה היה סיכון של ממש.

אי שם בשנות התשעים המאוחרות, מהפכת השירות האיכותי והמקצועי הפך להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה בשירותי הובלות דירה, כל חברת הובלות על מנת לבלוט בתחום ולמגנט יותר לקוחות הייתה צריכה להתחיל לשים דגש ותשומת לב לנושא.


שירותי הובלות דירה בימנו

כיום המצב השתנה לגמרה, אם כי תמיד יש ויהיו חברות שינסו להתחזות לחברות של ממש, רוב חבורת הובלות מספקות שירותי איכותי ומקצועי מעל הכל.
כיום הכוח הוא בידיים של הלקוח, הוא יכול לבחור בין לא מעט חברות בעת העברת דירה ולרוב השיקול העיקרי בבחירת חברת הובלות הוא לא רק על הצעת המחיר הנמוכה ביותר אלא על השירות, ניסיון ואמינות שאותה חברה תספק ללקוח.

חברות הובלות כבר לא מעט שנים שמצטיידות בכל חידוש, מכיסויים למזרונים מיוחדים, אריזות איכותיות על מנת לשמור על החפצים ועד משאיות משוכללות עם מנוף ועוד פטנטים.
חברות הובלות מסוימות מחזיקות נציגי שירותי לקוחות על מנת לתת מענה ללקוחות שלה ולשפר את השירות, כי בארצנו הקטנה הדרישות שלנו גבוהות ביותר.

חברות רבות הם מספקות ומתמחות בשירותי הובלות באזורים מסוימים, כגון חברות הובלות בתל אביב או אזור השרון, דרום וצפון.
חברות גדולות אחדות הן בפריסה ארצית, אם כי יכול להיות שמספר סניפים של אותה חברה הם על סמך הסכם בין חברות שונות בארץ שהתאחדו לטובת מתן שירות ליותר לקוחות.


אחסון דירות – שירות נוסף של חברות הובלות

מספר חברות הובלות גם מספקות שירותים נוספים כמו למשל אחסון דירות.
שירות אחסון דירות הוא לטובת אחסנת חפצים, שעקב מקרים מסוימים אי אפשר להוביל ביום ההובלה או אפילו במקרה של שהייה ממושכת בחו"ל של בעל החפצים.
אחסון החפצים מתבצע במחסנים המותאים לכך ושעומדים בקריטריונים מסוימים על מנת לשמור על תקינות התכולה.
למחסנים אבטחה 24 שעות על מנת למנוע פריצתם ושירות זה כולל ביטוח במקרה של נזקים או גניבה.
תגיות: הובלות דירה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים