הצג גיליון RSS

דיאטה, בריאות ואיכות חיים

אנטי אייג'ינג בשנת 2011

דרג פוסט זה
הסיבות להתקמטות העור הן שונות, יש קמטי הבעה הנובעים מחיוכים, הרמת גבות, פרצוף זועף, וכדומה. קמטים אחרים נובעים מזיהומי אוויר, חשיפת יתר לשמש, וכדומה. גם שימוש בתכשירים לא הולמים יכולים לגרום להזדקנות מוקדמת של העור במקום לשמור עליו בריא. ישנן שיטות שונות להשיג מראה פנים צעיר יותר, כגון ניתוח פנים/ מתיחת פנים. מי שמחפש שיטה בלתי פולשנית לטיפול אנטי אייג'ינג, יהנה משיטת המיקרו החדשנית. שיטה זו פועלת באמצעות זרמים, ובצורה בלתי פולשנית, היא משיגה תוצאות של חזות צעירה יותר. אפשר להבחין בכך שהעור מקבל מראה אחיד, הקמטים מטשטשים במהלך הטיפול, והעור הנפול מורם.

גם לפנים שלך מגיע להתעמל
היות והזדקנות העור נגרמת מפגיעה מצטברת בסיבים האלסטיים של הדרמיס ובסיבים של הקולגן, בתור אלו שאחראים על החוזק של העור ועל גמישותו, הרי שהדרך היעילה לגרום להתחדשות העור היא לעודד את צמיחתם של הנ"ל. טיפולי עור באמצעות המיקרו, גורם להעלמת קמטים ע"י גירוי של שרירי הפנים באמצעות אלקטרודות המיוחדות לכך. הגירוי מגביר את פעולת זרימת הדם, וכתוצאה מכך מתרחשת פעולת חמצון שחיונית לבריאות העור. ישנה התחדשות מואצת של חידוש פעולת הסיבים האלסטיים וסיבי הקולגן, וניתן לראות שרקמות העור מתחדשות ועור הפנים מתוח ובריא יותר. התחושה היא שבאמצעות הזרמים, יקבלו הפנים שיעור התעמלות שיחטב בדיוק את האזורים הנכונים, ויעניק להם זרימה מחודשת של דם ואנרגיה.

התוצאות שתראו בזכות טיפולי המיקרו הן מרשימות ביותר, וכל זאת לא התערבות פולשנית כלשהי. מי שסבל מעור רפוי ירגיש שהוא חזר בזמן כמה שנים אחורה. שכבת העור החיצונית תתחדש ותהיה חזקה יותר. הן קמטי ההבעה והן הקמטים הסטטיים יטשטשו או ייעלמו והעור יותר גמיש, חיוני ובריא יותר. שיטה זו מסייעת במניעת הזדקנות מוקדמת, כך שניתן להשתמש בה לשם שמירה על תחזוקה. טיפולי פנים אלו לא רק שאינם פולשניים, הם אף מרגיעים ונעימים, זמני הטיפול קצרים, ואת התוצאות תוכלו לראות באופן ברור ומיידי. את טיפולי המיקרו עושים תוך התאמה אישית, כל אחד והעור שלו, כל אחד והאזורים הבעייתיים אצלו. ניתן לעשות טיפולים אלו גם כתוספת לניתוחים, הזרקות, מילוי וכדומה.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של galhad
    ישנה דרך נוספת לטיפול בקמטים והיא רסיטלן. דרך זאת היא מהירה ותוך דקות ספורות אפשר להמשיך עם החיים ברגיל ואין נפיחות או משהו אחר.
  2. הסמל האישי של shush
    השאלה היא למה לא פשוט לעשות מתיחת פנים? זה הרבה יותר מהר, מחזיק הרבה יותר זמן מעמד ונראה לי שנותן תוצאות יותר טובות לא?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים