הצג גיליון RSS

דיאטה, בריאות ואיכות חיים

דיאטה בשנת 2011

דרג פוסט זה
שריפת קלוריות היא משהו שרבים בוחרים לנהוג בו כדי להרזות. עם זאת, שריפת קלוריות בדרך כלל מתייחסת לפן מאוד קטן – כאשר כל מה שאנחנו מתייחסים אליו הוא קלוריות, ומתעלמים לחלוטין מתזונה מאוזנת או פעילות גופנית הדרגתית ויעילה, אנחנו בדרך כלל גורמים הרבה יותר נזק מאשר תועלת.

הידעתם? הגוף שלכם זקוק לאבני בניין כדי לפעול בצורה יעילה – פחמימות ושומנים הם לא מילה גסה, בטח ובטח שלא אויב. הם אפילו הכרחיים לפעילות תקינה. שריפת קלוריות אינה הימנעות משומנים, שכן אלה הכרחיים לנו על מנת לתפקד. הם גם לא אכילה של מאכל אחד בלבד, מכיוון שכך אנחנו לא משיגים את כל הויטמינים והמינרלים שאנחנו זקוקים להם. שריפת קלוריות היא נכונה, במידה מסוימת, אבל בצורה פשוטה מאוד – כדי לרזות אנחנו צריכים לשרוף יותר קלוריות ממה שאנחנו צורכים. ההבדל בין זה לבין הרעבה או אכילה לא מאוזנת גדול.

שריפת שומנים – שומן הוא חבר:
שומן הוא לא האויב שלנו. הוא אפילו הכרחי לפעילות תקינה של הגוף. אז למה רבים מתייחסים אל שריפת שומנים כאל דבר קדוש, ויהי מה? מרעיבים את עצמם, מתישים את עצמם בפעילות גופנית ועוברים ניתוחים להסרת שומנים בלי להתייחס לאחד הדברים החשובים ביותר – ההרגלים שלנו.

הרגלי האכילה שלנו, פעילות גופנית ובאופן כללי הרגלי החיים שלנו חשובים הרבה יותר עבור שריפת שומנים מכל שיטת קסם שאתם מוצאים, כי לא משנה כמה השיטה המוצלחת, כל עוד לא שיניתם את הרגלי החיים שלכם, שריפת שומנים פשוט לא תהיה אפקטיבית.

חיטוב ועיצוב – באיזה מחיר?
חיטוב ועיצוב הם תופעת לוואי יותר מאשר מטרה, אך לא כך מתייחסים אליהם – רבים בוחרים בפיתוח גוף, חיטוב ועיצוב בתור מטרה עיקרית, כדי להראות יותר טוב. ואכן, יש לכך חשיבות עבור רבים, ואולי בצדק, אבל כאשר זה בא על חשבון הבריאות האישית, אולי כדאי לשקול אלטרנטיבות?
כולם היו רוצים גוף מושלם, חיטוב ועיצוב צריך להיעשות בצורה שקולה, נכונה, יעילה ובעיקר בריאה. חיטוב ועיצוב לא מתמקד בהכרח באזור מסוים של הגוף, אלא בגוף כולו כמכלול של מערכת שרירים שלמה. במידה ותיקחו בחשבון את כל שהוזכר לעיל, תוכלו לייעל את הדיאטה שלכם בצורה משמעותית, להפחית בצלוליט וההרזיה תהייה רלוונטית לטווח רחוק יותר.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של theunrealx
    דיאטה חשובה מאוד, אך אי אפשר לעשות דיאטה מוצלחת בלי סיבים תזונתיים שיעזרו לתחושת שובע.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים