הצג גיליון RSS

רופא שיניים

רופא שיניים - בריאות שיניים

דרג פוסט זה
אחת הסיבות בגינן נוטים רוב האנשים לדחות ביקורים אצל רופא שיניים הינו בשל העלויות הגבוהות. לרוב כאשר יש לנו כאב או משהו שמפריע לנו בפה ודורש טיפול ידוע לנו מראש שצריך להגיע לרופא השיניים עם אמצעי תשלום מוכן ולסכום שיש לשלם שאינו ידוע. יש הגורסים כי יש סיבה נוספת בגינה נוטים לדחות ביקורים במרפאת השיניים היא בשל רתיעה מן הריחות והרעש שעולה מהמכשירים במרפאה ושיוצרים קונוטציה ככל הנראה לאירוע שקרה, תופעה זו נקראת "היעלמות הכאבים", במקרה זה פשוט נוטה להיעלם הכאב לזמן מה, אך כאשר הוא חוזר הוא חד וחזק פי כמה ואז גם מדובר בבעיה חמורה יותר.

ביטוח רפואי - הפחתת עלות הטיפולים

חלק מחברות הביטוח מציעות ביטוחי שיניים שונים, בהיקפים ובמחירים שונים, יש המבטחים עצמם ואת בני משפחותיהם באופן פרטי ויש כאלו שמקבלים את הביטוח במסגרת מקום העבודה. הביטוח הרפואי משתנה מחברה לחברה, אך לרוב מדובר במחיר מסובסד בטיפולי השיניים. כמובן שהדבר דורש ביקור אצל רופא שיניים שברשימת הרופאים שעמם עובדת החברה או לחילופין טיפול במרפאות שבהסדר. מדובר ברופאים מקצועיים שעברו את ההסמכות, לרוב מדובר במרפאות שיניים ורופאים פרטיים, ניתנים טיפולים כפי שניתנים בכל מרפאת שיניים, אך יש פה יתרון שלא יסולא בפז, מדובר בקבלת טיפולי שיניים כגון טיפולי שורש, כתרים, סתימות, טיפולים אצל השיננית וצילומי שיניים בעלות נמוכה יותר מאשר המחירים שמקבלים במרפאת שיניים בקופת החולים או במרפאת שיניים פרטית.

רופאי שיניים - קונוטציות וריאקציות

הכוונה לפציינטים שסובלים מקונוטציות שליליות כאשר מוזר בפניהם רופא השיניים, יש כמובן כאלו שמגיעים לרופא שיניים ללא חשש, אך כאן הכוונה היא לפציינטים שחשים חשש כאשר הם חושבים על רופא שיניים. על פי רוב, מדובר במטופלים בעלי "היסטוריה" של טיפול כואב, לא מוצלח או טראומה מסוימת, אשר הטביעה חותם בין אם מדובר על טראומה מגיל צעיר או מגיל מבוגר, קשה להתנער מהתחושה הזו. לעתים היא מתעוררת אפילו מעצם המחשבה על הביקור, לעתים היא מתחזקת בעקבות ריחות או מן הרעש שיוצרים המכשירים. בכל מקרה, פה בדיוק עולה הסוגיה של חשיבות בחירת רופא השיניים, אם נשכיל לבחור נכון ויתמזל מזלנו ונגיע לרופא שיניים מקצועי ולמרפאת שיניים נעימה יתמזל מזלנו ונדע שאנו בידיים טובות ולא ייווצרו פחדים בעת ביקור אצל רופא השיניים.
תגיות: רופא שיניים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים