הצג גיליון RSS

jonykfir

מעקבים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/02/2011 שעה 19:44 (519 צפיות)
מעקבים סמויים מאפשרים לחוקרים פרטיים לאסוף ולגלות מידע רב ערך לגבי מטרה, בין אם מדובר בבן אדם, עסק או אחר.
מידע חשוב שמתגלה לאחר ביצוע מעקבים בהרבה מקרים יכולים להביא להכרעה בגישור, בית משפט, סכסוכים ומאבקים שונים.לשם כך חוקר פרטי מתבקש לאסוף כמה שיותר מידע ולבנות תיק מספק כולל ראיות על מנת להשפיע, להכריע סכסוך או להניע מהלך כלשהו.

מעקבים – גילוי מידע

במעקבים אפשר לגלות למשל מקומות שבן אדם מסוים מבקר במהלך כל יום, שעות מסוימות, אנשים שהוא פוגש, וידוא של חששות מסוימות, התנהגויות שונות ועוד.
במהלך כל מעקב, חוקר פרטי יאסוף כמה שיותר ראיות והוכחות שונות על מנת לבנות את אותו תיק שהוא צריך להציג ללקוח ששוכר את שירותיו.
חוקר פרטי משתמש בציוד מעקבים מגוון, ממצלמות, מיקרופונים, רכבים, פנסים, מכשירי הקלטה, טלפונים מיוחדים ועוד ציוד מעקב מתוחכם ומשוכלל.

שירותי מעקבים

מעקבים יכולים להיות בודדים או מספר מוגדר מראש לפי הצורך או על פי דרישות הלקוח.
במרבית המקרים שסוגרים חוזה עם חוקר פרטי על איסוף מידע וביצוע מעקב, חותמים על מספר מוגדר מראש של מעקבים, ואם יידרש עקב מצבים שונים להוסיף עוד, אז חייבים להגדיר זאת בחוזה התקשרות, על מנת לחסוך הפתעות לשני צדדי החוזה.

ישנם מקרים שמעקבים בודדים מביאים את המידע הנדרש ואין צורך בהמשך המעקב, וישנם מקרים שהמידע שנאסף לא עונה לציפיות הלקוח או חוקר פרטי בגלל שיקולים מקצועיים וניסיונו, ממליץ בהמשך מעקבים על מנת לאסוף עוד מידע וראיות שיספקו את "הסחורה".

חוקר פרטי מקצועי ידע מראש איך, איפה ומה לחפש בעת המעקבים על מנת לקצר תהליכים ולהביא לתוצאות מקצועיות ומספקות.

תיאום ציפיות ותכנון מראש

תכנון ותיאום ציפיות מתאים ונכון, ללא ספק יביאו תוצאות מספקות ואפילו מעבר.
למשל אם מדובר בחקירת בגידה של בן/בת זוג, על החוקר הפרטי "לחקור" את הצד המזמין את השירות ולהבין ולהכיר כל פרט שהלקוח יכול לתרום, כמו למשל מקום ושעות עבודה, רשימת חברים, חברות, מוכרים, משפחה(כולל טלפונים, כתובות ועוד), מקומות בילוי נפוצים, פעילויות מעבר לאחר שעות העבודה, הרגלים שונים, חששות על אדם מסוים שעשוי להיות מעורב בפרשה ועוד פרטים.
כל הפרטים אלה מחוברים יכולים לכוון את המעקבים בצורה יעילה יותר, אם כי אין לשלול שום אפשרות, ובתחילת הדרך נבדקים כיוונים רבים ומגוונים.

שירות מעקבים אצל חוקר פרטי מקצועי ומיומן היא חובה במקרים מסוג זה, אפילו אם מדובר בהשקעה לא זולה, אבל אם יש לכם מה להפסיד כגון רכוש משותף, החזקת ילדים ועוד, תחשבו שמדובר בהשקעה נבונה שבמרבית המקרים עוזרת בהכרעות בבתי משפט.

עודכן ב: 14/02/2011 בשעה 19:46 על ידי jonykfir

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים