הצג גיליון RSS

דינהדינה2

חימום הבית בחורף

דרג פוסט זה
כשאומרים את המילה קמינים, המחשבה שעולה לרוב האנשים בראש היא לילה מושלג בארץ רחוקה... ובאמת רוב האנשים בארץ נתקלו בקמינים בעיקר בסרטים או בביקורים באירופה.
אבל בשנים האחרונות מתחילים לראות אותם יותר ויותר בארץ. קמינים אולי פחות נחוצים מבחינת חימום הבית בחורף הקל יחסית שיש פה, אבל הם הפכו לפריט חשוב בעיצוב הבית.
קמין בבית באמת נותן תחושה של חמימות, הוא משלב בין עתיק לבין מודרני ומוסיף הרבה מאוד לאווירה בבית. אבל עם כל התרומה שלו לעיצוב הבית, יש לו גם מטרה אחרת- חימום הבית, וגם את זה הוא עושה מצוין.
חימום הבית בחורף נעשה בדרך כלל בארץ על ידי מזגני אויר, דבר אשר גורם לייבוש האוויר ואיתו ייבוש השיער, העיניים והעור. חימום על ידי שימוש בקמינים מאפשר חימום אחיד ברחבי הבית שמרגיש טבעי יותר ולא גורם ליובש.
קיימים כמה סוגים של קמינים: קמין גז, קמין עץ וקמין נפט. כל אחד מהם דורש תשתית שונה, וכדאי להתאים את סוג בקמין לתשתית הקיימת. הזמן הטוב ביותר להתקין קמין היא בבניית הבית, כך זה חוסך את הצורך בשבירת קירות ומונע נזק אפשרי לתשתיות הבית.
עם זאת, ניתן להכניס קמינים לבית בכל שלב, גם אם הוא כולל קצת יותר עבודה, שבירה ובלאגן, זה לא מאוד מורכב.
אם החלטתם שאתם רוצים לאבזר את הבית בקמין, תוודאו שאתם עושים זאת בחברה מקצועית בעלת כל תקני הבטיחות הנדרשים. קמינים היום אמנם בטיחותיים, אבל אסור לשכוח שעדיין מדובר בהתעסקות באש ובגז כך שחשוב מאוד שהכל יבנה על ידי אנשי מקצוע מתאימים ובהתאם לתקנים. חשוב לבדוק את המוצר ואת נותן השירות היטב ולא להתפתות למחירים זולים או שירות זול שיכול לבוא על חשבון ביצוע העבודה או חמור מכך על חשוב הבטיחות.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים